imr rychcik

Żory

Opinie o imr rychcik

Zuzanna

@melwina według KRS istnieją. A skąd takie podejrzenia, ze firma imr rychcik mogłaby nie istnieć? Ważne, by takie przypuszczenia uzasadniać, żeby na wątku firmy nie panował chaos i zamieszanie.

melwina

ja to bym zadała inne pytanie @ja - czy oni nadal istnieją?

Jasiek

To nie firma to szrot

kiero

Na bezrobociu pozostaje tylko pisać takie komentarze hahaha

Arek

Pracowałem w u tego 5 dni dziada (firmą tego nie nazwe) strata czasu auta złomy jazda na 2 tarczki zero szanowania pracownika.ROSTEK to pewnie gnojad rychcik szmaciarz.OMIJAĆ Z DALEKA

hand

Czy jako nowy dystrybutor lub przedstawiciel handlowy mam określone regiony działania ?? To normalne że trzeba się liczyć z ciężką pracą ... ale czy faktycznie wkład jest współmierny rozwojem osobistym i kwestią finansową ?? Czy łatwo można wejść w spółdziałanie z prezesem, mając szeroki rynek zbytu i znając rynek piekarniczy ??

3 dni

popieram dobre komentarze to od (usunięte przez administratora) najgorsza praca jaką miałem odradzam!!!

życzliwy

jeżeli szukasz pracy to nie tylko w tej firmie.w tej firmie człowiek jest nikim jesteś śmieciem. tu tylko liczy się zysk nie człowiek.on nie powinien w żadnym wypadku prowadzić firmy zatrudniającej pracowników.pozytywny wpis to jest napewno jego własny

Partor

Omijac szerokim łukiem tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie płaci i wykorzystuje jezdzi sie po15 godzin ze zmienianiem tarczki

Majo

Odradzam(usunięte przez administratora)

leon

lepiej zostan sprzataczka może będziesz bardziej szanowany

kjh

Śmiać to się możesz ale do czasu

kjh

śmiać mi się chce jak czytam takie opinie obrażonych kierowców , którzy mają żal do wszystkich za to że po prostu nie nadają się do pracy ! :D Pozdrawiam

kierowca

zgadzam się w 100%[usunięte przez moderatora] niepłaci za jazdę ucina z pensji samochody to graty nie polecam

Nie zatrudniać sie u tego[usunięte przez moderatora].. !!!

xxx

a dlaczego???

Zostaw opinię o imr rychcik - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie imr rychcik