Opinie o Interial w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Interial. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Interial o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interial w Pszczyna

Michał Nowy wpis

To lekka czy ciezka praca według Was ?

na Nowy wpis

Wydaje mi się, że na spokojnie można u nich liczyć na uczciwe zatrudnienie @Bok, bo umowy są w pełni u nich respektowane. Legalne zatrudnienie sprawia, że prędzej przykładają wagę do swoich obowiązków.

Radek Nowy wpis

Interal nierzetelny nie podpisuje z pracownikami umowy od razu ale odwleka. Zgodnie z art. 29 par 1 i 2 k.p. oraz przepisami PIP pracodawca jest zobowiązany do podpisania umowy najpóźniej tego samego dnia niestety Pan Wojciech odracza termin co wiąże się z zgłoszeniem sprawy do PIP, po 2-3tyg nie mieć umowy to strach pracować, niech wypadek się zdarzy a niestety tak jest firma kogucik. Celem odroczenia może być fakt badań lekarskich drogich i specjalnie odraczanego podpisania umowy, żeby pracowników przetrzymać, Ci co dadzą rade zostaną i dostana pensje+zwrot za badania ale Ci co nie dadzą radę wytrzymać pełnego miesiąca zostaną wystawieni do wiatru, bo przecież umowy nie mieli i kto udowodni, że pracowali? Takie są prawidła aż dziw, że Nemak sobie pozwala na coś takiego.

abs

Ten interial z Nemaka?? Solidna firma??? Smiechu warte :)))) "Okradaja"ludzi i tyle.Ludzie zapierd.... A zatrudnienie za najnizsza krajowa na pol etatu. Za urlop brana jest pseudo premia. Najwiekszy paradoks,to to,ze na np. Św.Bożego Narodzenia daja 400 zł. bonów a zabieraja 500 z premji obecnosciowej i motywacyjnej. Żal mi ludzi któży tam pracują.

logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
Pszczyna
TTD MICHALIK
logo firmy TJ Operator maszyn
Pszczyna
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Interial - Pszczyna

Interial