interial

Pszczyna

Opinie o interial

na

Wydaje mi się, że na spokojnie można u nich liczyć na uczciwe zatrudnienie @Bok, bo umowy są w pełni u nich respektowane. Legalne zatrudnienie sprawia, że prędzej przykładają wagę do swoich obowiązków.

Radek

Interal nierzetelny nie podpisuje z pracownikami umowy od razu ale odwleka. Zgodnie z art. 29 par 1 i 2 k.p. oraz przepisami PIP pracodawca jest zobowiązany do podpisania umowy najpóźniej tego samego dnia niestety Pan Wojciech odracza termin co wiąże się z zgłoszeniem sprawy do PIP, po 2-3tyg nie mieć umowy to strach pracować, niech wypadek się zdarzy a niestety tak jest firma kogucik. Celem odroczenia może być fakt badań lekarskich drogich i specjalnie odraczanego podpisania umowy, żeby pracowników przetrzymać, Ci co dadzą rade zostaną i dostana pensje+zwrot za badania ale Ci co nie dadzą radę wytrzymać pełnego miesiąca zostaną wystawieni do wiatru, bo przecież umowy nie mieli i kto udowodni, że pracowali? Takie są prawidła aż dziw, że Nemak sobie pozwala na coś takiego.

abs

Ten interial z Nemaka?? Solidna firma??? Smiechu warte :)))) "Okradaja"ludzi i tyle.Ludzie zapierd.... A zatrudnienie za najnizsza krajowa na pol etatu. Za urlop brana jest pseudo premia. Najwiekszy paradoks,to to,ze na np. Św.Bożego Narodzenia daja 400 zł. bonów a zabieraja 500 z premji obecnosciowej i motywacyjnej. Żal mi ludzi któży tam pracują.

Zostaw opinię o interial - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie interial