Stocznia Gdynia S.A

Gdynia

Opinie o Stocznia Gdynia S.A

Nan

No @oak praca w Stoczni Gdynia to jest to. Działa od 1922 roku i nic nie zapowiada, by miało się to zmienić, więc praca w Stoczni zapewnia stabilizację, to z pewnością. Jakie są zarobki no to dowiedzieć się można na rozmowie, ale nie powiem, że są bardzo niskie.

stocznia gdynia to firma w której stawke podwyższa się za łapówke szczególnie na wydziale pwr u majstra [usunięte przez moderatora] dopuszcza do pracy nawet [usunięte przez moderatora] ktory byl zżucany ze stanowisk majstra i brygadzisty za picie ale on to toleruje.[usunięte przez moderatora] tylko siedzi w budzie i pije a prace wykonują młodsi pracownicy no chyba że przyniesie sie mu flaszke to niepracujesz i masz dobrą opinie u niego i majstra

Słowa kojarzące się z Stocznia Gdynia S.A (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .dobra.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobra... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?11zl Najbardziej podobało mi się w Stocznia Gdynia S.A: Najbardziej nie podobało mi się w Stocznia Gdynia S.A:

mari

Słowa kojarzące się z Stocznia Gdynia S.A (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Atmosfera tam była przyjacielska i ludzie tam pracujący są bardo mili.

Zostaw opinię o Stocznia Gdynia S.A - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stocznia Gdynia S.A