Karol Nowy wpis

Na jakim poziomie macie wynagrodzenia ?

Zosia Nowy wpis

Czy zarobki się zwiększyły w firmie, czy nadal są słabe ?

Nan Nowy wpis

No @oak praca w Stoczni Gdynia to jest to. Działa od 1922 roku i nic nie zapowiada, by miało się to zmienić, więc praca w Stoczni zapewnia stabilizację, to z pewnością. Jakie są zarobki no to dowiedzieć się można na rozmowie, ale nie powiem, że są bardzo niskie.

anonim Nowy wpis

stocznia gdynia to firma w której stawke podwyższa się za łapówke szczególnie na wydziale pwr u majstra [usunięte przez moderatora] dopuszcza do pracy nawet [usunięte przez moderatora] ktory byl zżucany ze stanowisk majstra i brygadzisty za picie ale on to toleruje.[usunięte przez moderatora] tylko siedzi w budzie i pije a prace wykonują młodsi pracownicy no chyba że przyniesie sie mu flaszke to niepracujesz i masz dobrą opinie u niego i majstra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Słowa kojarzące się z Stocznia Gdynia S.A (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .dobra.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobra... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?11zl Najbardziej podobało mi się w Stocznia Gdynia S.A: Najbardziej nie podobało mi się w Stocznia Gdynia S.A:

mari

Słowa kojarzące się z Stocznia Gdynia S.A (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Atmosfera tam była przyjacielska i ludzie tam pracujący są bardo mili.

Zostaw merytoryczną opinię o Stocznia Gdynia S.A - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stocznia Gdynia S.A