big big

Szczecin

Opinie o big big

miś

Było i ulżyło to do ciebie-poczytaj sobie,zastanów sie najpierw kogo obrażasz,wypowiadasz się na temat dziewczyn na stałe-pokojowych,a tak naprawde wcale ich nie znasz skoro krótko pracowałaś?!ja uważam że to fajne dziewczyny,pomocne i równe,każdy ma swoje zdanie,może to ty jesteś jakas walnięta?pozatym uważasz że trzeba znać angielski żeby byc fajnym i mądrym?w takim razie jesteś prosta jak drut i prosta jak bęben.jeśli pracowałas tam krótko to widocznie nie nadajesz się do takiej pracy,masz dwie lewe rączki.I mi też ulżyło....że cię nie znam.

Zostaw opinię o big big - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie big big