EHR Iwona Sakowska

Opinie o EHR Iwona Sakowska

Ela1974

Byłam na dwóch rozmowach, do trzeciej już się dostałam więc ostatnie nie stałam się pracownikiem, ale Pani (usunięte przez administratora)jest bardzo rzeczowa, otwarta i sympatyczna. Współpraca zapowiadała się dobrze, szkoda że nie wyszło :) (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o EHR Iwona Sakowska - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EHR Iwona Sakowska