NS Konsulting SP.z o.o

Opinie o NS Konsulting SP.z o.o

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie NS Konsulting SP.z o.o – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

NIK
@admin 23.07.2015 12:58

mam barDZO DUZO DO POWIEDZENIA O TEJ FIRMIE IO STAZACH NIE DAJCIE SIE NABRAC GDYZ NA SWOJE ZAROBIONE PIENIADZE BEDZIECIE CZEKAC JAK KSIEGOWA KTORA NIEMA POJEGIA OPRACY KTORA WYKONOJE NAWET NIE POTRAFI PRZESLAC PRAWIDLOWYCH LIST OBECNOSCI NIKT UNICH NIE PODCHODZI DO PRACY POWAZNIE PRZYSLESZ LISRE NA POCZATKU MIESIACA TOCZEKAJ AZ ONA ZROBI LASKE KOLO 10 NIE DOWIESZ SIE NIC OD NIKOGO W TEJ FIRMIE CHCE WSZYSTKICH OSTRZEC PRZED NIMI APRZECIESZ TO NIE ICH PIENIADZE TYLKO ZUNI A TA FIRMA IKSIEGOWA BO NIE4 PODPISUJE SIE W ZADNYM PAPIERZE BO NIEMA TERMINU DO KTOREGO BEDA PLACOBE STAZE A TA PONI SOBIE SAMA JAK JEJ WYGODNIE USTALA KIEDY PLACI PIENIADZE JA ODKAD POSZLAM NA TEN STAZ WYPELNILAM NAPRAWDE TONY PAPIEROW OD MARCA PO DZIS DZIEN GDYZ TAKICH MAJA PRACOWNICE BEZ DOSWIADCZRNIA W KARZDEJ KWESTI AZEBY NJKT SIE NIE POLAPAL TO PAPIERY SA ZLE WYPELNIPNE I KOLO SIE ZAMYKA A KTO WINNY STEZYSTA ANAWET SA TAK BESZCZELNE JESLI SIE DOMAGA J SWOJEJ SPRAWY ZE JEST NIE ZALATWIONA PRZEZNICHI ZADZWONI SIE ZPRETENSIA TO KIEROWNICZKA UPOMNIEC KSIEGOWA IPOSPIESZYC PIFZE MIL DO PRACODAWCYN A STAZYSTE NIE RADZE ISC TAM NA STAZE

nie_nabiorę_się

Bardzo dziwny jest dla mnie fakt, że wysyłają informację w mailach- BEZ żadnych stopek oraz numerów telefonów. Dodatkowo potrzebują NUMER I DATĘ WAŻNOŚCI DOWODU. Czyżby firma krzak brała kredyty naiwnych ?

Zostaw opinię o NS Konsulting SP.z o.o - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NS Konsulting SP.z o.o