H-Ip Poland

Opinie o H-Ip Poland

Firma kogucik, [usunięte przez moderatora] , liderzy, kierownicy, inżynierkowie(poza małymi wyjątkami) lesery wykorzystujące zwykłych pracowników. Coraz mniejsze zarobki, dokręcanie śruby, ciągle mało i mało. Jak norma 3000 to i tak ludzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trzaskają więcej. Ludzie sami są sobie winni, że zgadzają się na takie absurdy. Jak ktoś lubi włazić bez mydła to owszem odnajdzie się tam. Na produkcji większość ludzi otępiała i głupia a taką ciemnotą dobrze się rządzi, zastrasza i wymyśla durne przepisy. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Zostaw opinię o H-Ip Poland - Bielany Wrocławskie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H-Ip Poland