LD Holding S.A.

Ruda Śląska

Opinie o LD Holding S.A.

Julita

@gtf jeżeli zadajesz pytanie o zarobki to najlepiej jakbyś określił stanowisko, na którym chcesz pracować. Wtedy jest szansa, że ktoś poda widełki wynagrodzenia, bo jednak na dokładną kwotę nie ma co liczyć. Kwestia zarobków jest za bardzo zróżnicowana i zależy od wielu czynników i takie informacje uzyskuje się od pracodawcy.

gtf

Ciekawi mnie jednak jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać, wiecie może? Dzięki za odpowiedź

dddd

Jak dla mnie to standard w pracy handlowca i mniej już nie można oczekiwać od pracodawcy.

Masz coś do powiedzenia na temat firmy LD Holding S.A.? Zachęcamy do dzielenia się informacjami o niej w naszym dziale opinii.

Zostaw opinię o LD Holding S.A. - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LD Holding S.A.