BOTTA Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o BOTTA Sp. z o.o.

Chłopak

Ta firma to dno totalne.

Bilo

Na temat tej firmy wolałem się nie wypowiadać bo brak mi słów, ale widzę, że użytkownik frickle zrobił to za mnie. Zgadzam się z nim w 100 %. W żadnym wypadku nie polecam.

Pasibrzuch

Radzę omijać dalekim łukiem. Atmosfera w pracy jest tragiczna (nie dotyczy współpracowników, tylko zachowania pani prezes). Zwolnienia można się spodziewać w każdej chwili (już wiele ludzi się przewinęło przez tą firmę...).

frickle

Dno, dno i jeszcze raz dno. Pani szefowa nie ma pojęcia czego chce, a jeszcze mniejsze pojęcie o jak wygląda praca przy oprogramowaniu. Żądania a kosmosu, np. wyprodukować kompleksowy system klasy ERP w 7 osób w 3 miesiące. Ciągłe zmiany powodujące wydłużenia pracy i ciągłe pretensje że nie można czegoś zrobić w jeden dzień. Zdecydowanie odradzam tą firmę jako pracodawcę.

Zostaw opinię o BOTTA Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOTTA Sp. z o.o.