BOTTA Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 8 ocen.

BOTTA Sp. z o.o.
2 8 6 1

Opinie o BOTTA Sp. z o.o.

Administrator

Czy mógłby ktoś polecić firmę BOTTA Sp. z o.o. osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Chłopak

Ta firma to dno totalne.

Bilo

Na temat tej firmy wolałem się nie wypowiadać bo brak mi słów, ale widzę, że użytkownik frickle zrobił to za mnie. Zgadzam się z nim w 100 %. W żadnym wypadku nie polecam.

Szukasz pracy?

Pasibrzuch

Radzę omijać dalekim łukiem. Atmosfera w pracy jest tragiczna (nie dotyczy współpracowników, tylko zachowania pani prezes). Zwolnienia można się spodziewać w każdej chwili (już wiele ludzi się przewinęło przez tą firmę...).

frickle

Dno, dno i jeszcze raz dno. Pani szefowa nie ma pojęcia czego chce, a jeszcze mniejsze pojęcie o jak wygląda praca przy oprogramowaniu. Żądania a kosmosu, np. wyprodukować kompleksowy system klasy ERP w 7 osób w 3 miesiące. Ciągłe zmiany powodujące wydłużenia pracy i ciągłe pretensje że nie można czegoś zrobić w jeden dzień. Zdecydowanie odradzam tą firmę jako pracodawcę.

Zostaw opinię o BOTTA Sp. z o.o. - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOTTA Sp. z o.o.