Partner Steel Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Partner Steel Sp. z o.o.

alas

nie rozumiem i nie popieram takich opinii, dużo ludzi myśli, że w internecie jest bezkarnym, a tak nie jest, jeśli firma jest w porządku a uważam, że partner steel jak najbardziej jest, to trzeba doceniać swojego pracodawcę

Grzegorz

Dopytuję, bo chcę wysłać odpowiedź na ogłoszenie w sprawie pracy, ale słyszałem, że nieciekawie dzieje się w Firmie :(

miki

Drogi adminie, ja od kilku lat pracuję w tej firmie i zapewniam że nic się w niej złego nie dzieje. Głupie komentarze niespełnionych ludzi, którzy chcieliby od razu na start nie wiadomo co, mnie rozbawiają. Każdy doskonale zdaje sobie sprawę jak jest na rynku pracy. W naszej firmie wypłaty są na czas i nikt nie pracuje za minimum. A jak każda szanująca się firma szukamy ludzi wykwalifikowanych, a niestety ciężko takich ludzi znaleźć. Uważam, ze pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej ile ktoś chciałby zarabiać jest całkowicie na miejscu, bo w ten sposób wiadomo czy ma sens dalsza rozmowa z obu stron. W tych czasach ludzie potrafią tylko narzekać i każdy chce dużo zarabiać, ale nikt nie przekłada tego na wiedzę jaka posiada. To że szukamy ludzi na różne stanowiska, to tylko dlatego że nasza firma się cały czas rozwija. Pisanie o firmie której się nie zna "a na pewno coś dzieje się w firmie", jest nie na miejscu i dla mnie to jest podżeganie do umieszczania negatywnych opinii, co jest karalne i nie rozumiem czemu ma to służyć.

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie Partner Steel Sp. z o.o.?

Zostaw opinię o Partner Steel Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Partner Steel Sp. z o.o.