Pomocni.pl Sp. z o.o.
counter
3 4 12 5 1
kawozuka Nowy wpis
Klient

w sytuacji stresu poszukując osoby do opiekim nad starszymi chorymi ludźmi opłaciłam na stronie opieka seniora 49 zł , żadnej pomocy przez 2 tygodnie nie dostałam Po powrocie z wyjazdu spostrzegłam pobieranie tej kwoty z mojej karty. niniejszym praszę o zaprzestanie tego i rozwiązanie prośby o poszukiwaniu pomocy . z poważaniem Katarzyna Pawlowska

Paweł Nowy wpis

@ben to forum dla Pracowników, reklamacje powinny być składane gdzie indziej

Cezary

Szanowni klienci to forum pracownicze i nie rozumiem dlaczego tak rozpisaliście się ?

TakNie1
ben Nowy wpis
 Problem
@Cezary

bo to wyłudzacze, jak można pracować w takim miejscu i spokojnie patrzeć w lustro.wstyd.a opinie można oddać jako klient

ben Nowy wpis
@Cezary

a co pracujesz tam?jak tak to wstydz sie!

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.

Czy Pomocni.pl Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bad

(usunięte przez administratora) Mimo ze pisze przy oplacie, ze kupujesz konto premium na 2 tygodnie. to faktycznie wyludzaja pieniadze przez pol roku, inaczej sie tego nie da sie nazwac.

Tak2Nie
Hanna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 242 dni.
 Problem

(usunięte przez administratora) wykupiłam 1x usługę poszukiwania osoby do sprzątania, konto miało być aktywne tylko na 2 tygodnie, opłaciłam, a oni ściągają mi z moje konta bankowego opłaty , bez mojej zgody, bez mojej wiedzy, bezprawnie. Zgłaszam sprawę do prokuratury, jako kradzież !!

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 279 dni.

Czy w Pomocni.pl Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Basis

Pomocni.pl czyli w moim przypadku pomocdomowa to wyłudzanie pieniędzy. Ściągają co 2 tyg 39zł mimo iż włączyłam konto Premium. Niestety trzeba było podać nr karty dla jego aktywacji i to włączyło systematyczne ściąganie pieniedzy. (usunięte przez administratora) Zlikwidowałam konto i zobaczymy czy dalej będą ściągać pieniądze

Tak3Nie
pomocni.pl

Uwaga!!! portal pomocni.pl oraz wszystkie należące do nich portale niania.pl,remontuj.pl, pomocedomowe.pl, remontuj.pl, opiekazwierzat.pl, opiekaseniora.pl, korepetycje.edu.pl to naciągacze i oszuści. Jak podasz im numer karty kredytowej, (a tylko tama metoda płatności jest dostępna na stronie na dzień dzisiejszy, mimo, że w regulaminie wymienionych jest więcej) to będą z Ciebie ściągali regularnie pieniążki. Fragment z ich regulaminu: "Najbardziej optymalny okres poszukiwania niani to 6 miesięcy. Masz wtedy dużo czasu aby znaleźć i sprawdzić najlepsze kandydatki. Dlatego jeśli dokonałeś płatności kartą płatniczą poprzez formularz zamieszczony bezpośrednio na stronie Serwisu, przez cały ten okres konto Premium będzie dla Ciebie aktywne, a konto które wybrałeś będzie automatycznie przedłużane do tego okresu. Płatność za każdorazowe przedłużenie konta Premium będzie automatycznie pobierana z Twojej karty. Opcję tę możesz w dowolnym momencie wyłączyć samodzielnie w ustawieniach swojego konta, albo pisząc w tej sprawie do nas, pomoc@niania.pl"

Stefan

Oferta pracy - przedstawiciel handlowy . W rzeczywistości to zwykła ściema ! Płaca wyłącznie prowizyjna ! Straciłem tylko czas !

Zostaw merytoryczną opinię o Pomocni.pl Sp. z o.o. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pomocni.pl Sp. z o.o.