EWMAR

Szczecin

Opinie o EWMAR

Mirek

Nie ma haczyka, nie słuchaj takich ściemniaczy, ogólnie jest bardzo fajnie, praca na poziomie i za dobry pieniądz

pracowalem

PRACOWAŁEM W KOŁOBRZEGU I NIE MOGĘ ZŁEGO SŁOWA POWIEDZIEĆ. W FIRMIE JAK W FIRMIE, CZASEM GORZEJ, CZASEM LEPIEJ, OGÓLNA OCENA 5/6 !!!!!

karla30

mam oferte zatrudnienia z tej firmy czy moglby mi ktos powiedziec jak wyglada sprawa wyplat???

john

Powiedzcie jak sytuacja w Szczecinie wygląda?

asiek.

Witajcie muszę wam przyznać rację ta firma to poprostu jedna wielka [usunięte przez moderatora]w umowę z koszalina miałam mieć miesiąc temu i do tej pory na nią czekam pani księgowa telefonu nie odbiera a szefostwa nie ma i tak kółko się zamyka robią sobie [usunięte przez moderatora] kpiny ze zwykłych normalnych uczciwych ludzi może połączymy swoje siły i zrobimy coś z tą firmą czekam na email asienka25@o2.pl

Zostaw opinię o EWMAR - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EWMAR