MIRROR EWA ORZECHOWSKA

Toruń

Opinie o MIRROR EWA ORZECHOWSKA

Spardafreeride

Byłem jednym z 3 przedstawicieli, stres na początku był duży ale nie zdarzyło mi się żeby pieniądze przyszły później niż w ustalonym terminie. Niestety stanowisko na którym pracowałem zostało zlikwidowane. Wypracowanie dobrych wyników nie było rzeczą niemożliwą więc praca dawała satysfakcję. Wszystkie pisemne zobowiązania dotrzymują. Jeśli chodzi o umowy słowne wiedziałem które traktować poważnie a które mogą być ambitną wizją nie do spełnienia, raczej otrzymywałem te poważne :)

Zostaw opinię o MIRROR EWA ORZECHOWSKA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIRROR EWA ORZECHOWSKA