Hendricks Industries Denmark

Herning

Opinie o Hendricks Industries Denmark

Paulina

@spawacz, a jak Hendricks Industries Denmark prosperuje w obecnym roku? Macie jakieś informacje na ten temat? Koniecznie podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami z powyższą firmą.

czesc

No zarobki są faktycznie wyższe, ale to głównie dlatego, że waluta inna. Odnośnie samej firmy podoba mi się u nich to, że zapewniają ubezpieczenie i zakwaterowanie, a są to podstawowe rzeczy przy takiej pracy.

śmiech

no smiech na sali maciek - trafilem tutaj przypadkiem nazwa sie mi spodobala to wszedlem myslalem ze jakis nowy temat a to sie okazalo, ze napisales w jakims mega starym temacie poweisz mi jaki to ma sens ? pbardzo mi zalezy na tym zeby to wygladalo w posob profesjonalny. dizekuje za uwage i zycze milego dnia

spawacz

kicha..kicha i jeszcze raz kicha... nadal bramy pozamykane na cztery spusty... raczej w tym roku firma nie odpali :(

spawacz

Po wakacjach maja przyjmowac.. zmienil sie wlasciciel

były pracownik

z tego co się nie dawno dowiedziałem to tak (5osób zwolniono niedawno) pozdrawiam

Witam słyszałem że znowu zwalniają ale pewnie stare wyjadacze zostają typu Bizoń Górale i spółka kto smaruje ten jedzie hehehehehheh Pozdrawiam

Firma jak firma...placa dobrze jak dla Polakow,ale oczywiscie rdzenni Dunczycy maja wyzsze stawki.Amerykanin Hendricks mial wielkie plany,ale tak jakos tuz przed podpisaniembardzo waznej umowy miedzynarodowej w sprawie udzialu w rozwoju Swiatowej Energii Wiatrwej zmarlo mu sie..co oczywiscie bylo na reke jego zazartej konkurencji:pewnie to przypadek..W kazdym razie wielkie plany i centralne miejsce w tych planach zkladu w Herning diabli wzieli.Wdowa sprzedala w koncu zaklad firmie Marschall&..Oczywiscie zamowienia ktore gwaranowal Hendricks swymi kontaktami i bezposrednimi zakupami do Ameryki upadly..Zaczely sie zwolnienia.Gwoli prawdy nie wszystkich Polakow zwolnili i to nieprawda,ze tylko Polakow:zwolnili niemal cala zaloge i zaklad byl juz w likwidacji..zostalo kilku Polakow aby dokonczyc prace na wiezach(5)i na kabinach(2).Poetm i ich juz zwolniono i nawet majstra z nadzoru.Sytuacja byla wiec fatalna..ale w ostaniej chwili Siemens wyciagnal reke i dal jakies zamowienia a zwolnienia odwolano.Od tej chwili stopniowo zaklad znow zaczal sie rozkrecac i przyjmowc pracownikow.Teraz jest w miare plynna produkcja choc nie jest zupelnie jasna sytuacja co do perspektyw zakladu po 2012 roku.Zmienialo sie kilku dyrektorow i menagerow a informacji coraz mniej..Moim zdaniem praca tutaj jest bardzo niepewna choc wszystko wydaje sie byc w porzadku na pozor.Pozdrawiam forumowiczow.!

To dobrze ze mineły tego pożal sie boze brygadzisty czasy Pozdrawiam kolegow z E hali

nikt nikomu laski w tej firmie czy też hali M dawno już nie robi,takie czy też inne rzeczy skończyły się dawno po pierwsze gdy odszedł (usunięte przez administratora) i...paru ludzi którzy nie powinni , pożal się boże spawacze,albo tacy co ciągle im mało,a wielu dużo lepszych musialo zjechać (usunięte przez administratora)

hahahah..zapolują na (usunięte przez administratora).... niestety ten pożal sie boże brygadzista wielu z nim nie dorasta do piet... nie mówiąc o normach....drżyj (usunięte przez administratora)

Lider

Teraz(usunięte przez administratora) zginie zostanie zdarta skóra z (usunięte przez administratora) bo idą ludzie z hali E na wierze i skończy się panowanie "TATANKI" HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeszcze pracownik

niech zyja chiny...........i siemens ): NA PCHYBEL IM

jeszcze pracownik

huraaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! za miesiac znowu bezrobocie..... ): brak zmowien...............

dupoliz

hehe mocno tam macie na ta tych halach

Witam a ten pozal sie boze brygadzista (usunięte przez administratora) z hali M jeszcze tam pracuje jego to powinni pierwszego wywalic za uczenie(usunięte przez administratora) jak sie zarabia prosze o info pozdrawiam swoja hale

pracuje w firmie jeszcze (usunięte przez administratora) mam do niego żal i pytanie dlaczego jeszcze nie rozliczył mnie ze SKAT proszę mi podać pocztę do niego pozdrawiam wszystkich E

Witam wszystkich mam pytanko (usunięte przez administratora) tam jeszcze pracujÃ���

xxxxx

zgadzam się kolego (usunięte przez administratora) od mruków miał tyle ze już nie chciał, wódy,kiełbas,tylko kasę, normalnych zwolnili a (usunięte przez administratora)są nadal w firmie

zdk

witam, pracowalem tam kiedys i interesuje mnie co tam w ogole slychac. pracuja tam jeszcze jacys polacy? czy beda jeszcze przyjmowac? za odp z gory dzieki. no i pozdrawiam wszystkich

T B

witam ja sie przedstawilem a ten ktory pisal komentarz wyzej powinien sie zapisac do szkoly bo cos slabo z polskim u ciebie a brygadzista w hendricks nie zostaje sie za umiejetnosci tylko kazdy wie za co pozdrawiam swoja hale

Jak jesteÅ� na tyle odważny to siÄ� przedstaw, a (usunięte przez administratora)to przyznam - nie lubiÄ� ale nie obrabiam komuÅ� [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za jego plecami! WożÄ� i to moja sprawa. A żeby zostaÄ� brygadzistÄ� w Danii trzeba coÅ� umieÄ� a nie tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizaÄ� !

Szczerze powiem ze takich co lubia (usunięte przez administratora)to jest bardzo malo a jezeli jest ktos taki to jest taki sam jak on beztalencie i nic wiecej jedyne co on potrafi to po kolanach prosic o prace wstyd i hańba

gall anonim

Ten gosc co pisal o ..(usunięte przez administratora) wymienil bo go sam nie cierpi..a do awansu na brygadziste i stawki doszedl wozac z Polski ..powiedzmy towary rozne.Jednemu to,a drugiemu tamto..i tak to sie geszefcik krec. Ostatnio powstal problem z dowozem towaru: trzeba by ciezarowki...

a...

Widocznie taki z Ciebie "spawacz" Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy (usunięte przez administratora) Z CIEBIE NIE SPAWACZ!!!!!!! A SKORO ZARABIAŁEŚ DUŻO TO TEŻ MOGŁEŚ NOSIĆ I NIE MIERZ WSZYSTKICH SWOJĄ MIARKĄ!!!!!!!!!!

a...

Tak właśnie szanują się "POLACY" w Danii zamiast trzymać się razem to wypisują bzdury!!!!!!!!!!!! WSTYD!!!!!!!! JAK CH..........!!!!!!!! NIE MA CO SIĘ ZNIZAĆ DO Czyjegoś POZIOMU!!! Ja wiem że " Mruki" to wykfalifikowani spawacze:) A po zatym nikt nie zabrania dawania komus czegoś- o ile było dawane Pozdrawiam moich ulubionych spawaczy:)

asdfgh

xxx - 2010-02-18 18:17:30 Ja pracowałem na hali C i straciłem prace bo tych MRUKÓW przenieśli na hale C a nie zwolnili jak pozostałych z hali G,a że nosili to widziałem na własne oczy jak wrócił z polski to miał wódkę i nie byle jaką to na pewno nie dla kolegów. z tego wynika że Twoja praca była mniej warta niż ta "nie byle jaka" wódka

lolek - 2010-02-17 19:10:58 cwaniak jesteś i piszesz bzdety podpisz się to pogadasz z(usunięte przez administratora) na hali o tej sprawie Ty morze wiecej nosiles (usunięte przez administratora)

szczerze powiem ze takich gosci co nosili to bylo wiecej a najwiekszym(usunięte przez administratora)ten to niema wogule honoru i opamietania mam nadzieje ze go wiecej w danii nie zobacze pozdrawiam wszystkich bylych pracownikow

Zostaw opinię o Hendricks Industries Denmark - Herning

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hendricks Industries Denmark