Hendricks Industries Denmark
counter
3 22 39 5 1
czesc Nowy wpis

No zarobki są faktycznie wyższe, ale to głównie dlatego, że waluta inna. Odnośnie samej firmy podoba mi się u nich to, że zapewniają ubezpieczenie i zakwaterowanie, a są to podstawowe rzeczy przy takiej pracy.

śmiech Nowy wpis

no smiech na sali maciek - trafilem tutaj przypadkiem nazwa sie mi spodobala to wszedlem myslalem ze jakis nowy temat a to sie okazalo, ze napisales w jakims mega starym temacie poweisz mi jaki to ma sens ? pbardzo mi zalezy na tym zeby to wygladalo w posob profesjonalny. dizekuje za uwage i zycze milego dnia

spawacz Nowy wpis

kicha..kicha i jeszcze raz kicha... nadal bramy pozamykane na cztery spusty... raczej w tym roku firma nie odpali :(

spawacz Nowy wpis

Po wakacjach maja przyjmowac.. zmienil sie wlasciciel

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

były pracownik

z tego co się nie dawno dowiedziałem to tak (5osób zwolniono niedawno) pozdrawiam

Witam słyszałem że znowu zwalniają ale pewnie stare wyjadacze zostają typu Bizoń Górale i spółka kto smaruje ten jedzie hehehehehheh Pozdrawiam

Firma jak firma...placa dobrze jak dla Polakow,ale oczywiscie rdzenni Dunczycy maja wyzsze stawki.Amerykanin Hendricks mial wielkie plany,ale tak jakos tuz przed podpisaniembardzo waznej umowy miedzynarodowej w sprawie udzialu w rozwoju Swiatowej Energii Wiatrwej zmarlo mu sie..co oczywiscie bylo na reke jego zazartej konkurencji:pewnie to przypadek..W kazdym razie wielkie plany i centralne miejsce w tych planach zkladu w Herning diabli wzieli.Wdowa sprzedala w koncu zaklad firmie Marschall&..Oczywiscie zamowienia ktore gwaranowal Hendricks swymi kontaktami i bezposrednimi zakupami do Ameryki upadly..Zaczely sie zwolnienia.Gwoli prawdy nie wszystkich Polakow zwolnili i to nieprawda,ze tylko Polakow:zwolnili niemal cala zaloge i zaklad byl juz w likwidacji..zostalo kilku Polakow aby dokonczyc prace na wiezach(5)i na kabinach(2).Poetm i ich juz zwolniono i nawet majstra z nadzoru.Sytuacja byla wiec fatalna..ale w ostaniej chwili Siemens wyciagnal reke i dal jakies zamowienia a zwolnienia odwolano.Od tej chwili stopniowo zaklad znow zaczal sie rozkrecac i przyjmowc pracownikow.Teraz jest w miare plynna produkcja choc nie jest zupelnie jasna sytuacja co do perspektyw zakladu po 2012 roku.Zmienialo sie kilku dyrektorow i menagerow a informacji coraz mniej..Moim zdaniem praca tutaj jest bardzo niepewna choc wszystko wydaje sie byc w porzadku na pozor.Pozdrawiam forumowiczow.!

To dobrze ze mineły tego pożal sie boze brygadzisty czasy Pozdrawiam kolegow z E hali

nikt nikomu laski w tej firmie czy też hali M dawno już nie robi,takie czy też inne rzeczy skończyły się dawno po pierwsze gdy odszedł (usunięte przez administratora) i...paru ludzi którzy nie powinni , pożal się boże spawacze,albo tacy co ciągle im mało,a wielu dużo lepszych musialo zjechać (usunięte przez administratora)

hahahah..zapolują na (usunięte przez administratora).... niestety ten pożal sie boże brygadzista wielu z nim nie dorasta do piet... nie mówiąc o normach....drżyj (usunięte przez administratora)

Lider

Teraz(usunięte przez administratora) zginie zostanie zdarta skóra z (usunięte przez administratora) bo idą ludzie z hali E na wierze i skończy się panowanie "TATANKI" HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeszcze pracownik

niech zyja chiny...........i siemens ): NA PCHYBEL IM

jeszcze pracownik

huraaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! za miesiac znowu bezrobocie..... ): brak zmowien...............

dupoliz

hehe mocno tam macie na ta tych halach

Witam a ten pozal sie boze brygadzista (usunięte przez administratora) z hali M jeszcze tam pracuje jego to powinni pierwszego wywalic za uczenie(usunięte przez administratora) jak sie zarabia prosze o info pozdrawiam swoja hale

pracuje w firmie jeszcze (usunięte przez administratora) mam do niego żal i pytanie dlaczego jeszcze nie rozliczył mnie ze SKAT proszę mi podać pocztę do niego pozdrawiam wszystkich E

Witam wszystkich mam pytanko (usunięte przez administratora) tam jeszcze pracujÃ���

xxxxx

zgadzam się kolego (usunięte przez administratora) od mruków miał tyle ze już nie chciał, wódy,kiełbas,tylko kasę, normalnych zwolnili a (usunięte przez administratora)są nadal w firmie

zdk

witam, pracowalem tam kiedys i interesuje mnie co tam w ogole slychac. pracuja tam jeszcze jacys polacy? czy beda jeszcze przyjmowac? za odp z gory dzieki. no i pozdrawiam wszystkich

T B

witam ja sie przedstawilem a ten ktory pisal komentarz wyzej powinien sie zapisac do szkoly bo cos slabo z polskim u ciebie a brygadzista w hendricks nie zostaje sie za umiejetnosci tylko kazdy wie za co pozdrawiam swoja hale

Zostaw merytoryczną opinię o Hendricks Industries Denmark - Herning

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Hendricks Industries Denmark