AGNA Sp. Z o.o.

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o AGNA Sp. Z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGNA Sp. Z o.o.

Lidia
użytkownik zarejestrowany

@Barak czy te informacje na pewno są sprawdzone? Od Twojego komentarza minęło sporo czasu, a w KRSie również widnieje informacja, że firma nadal znajduje się w likwidacji? Czy trwa ona tak długo?

barak
użytkownik zarejestrowany

hej. Sprawdziłem informacje na temat AGNA Sp. Z o.o. i okazało się że jest w likwidacji. Dlatego radzę szukać innej firmy.

jasnowidz

feniks - 2012-09-26 18:51:47 Już nie ma firmy AGNA Sp. z o.o teraz od 01.08.11 jest Remes Prestige nie długo będzie następna zmieniają nazwę aby nie dawać umowy na czas nieokreślony. Nazwa firmy się zmienia ale stanowiska i ludzie na nich pozostają Ci sami. Stosują te same metody traktowania pracowników w wyścigu szczurów. Miałem dość długi kontakt z tą firmą to co było kiedyś to ludzkie dzisiaj jak toną to działania są poniżej pasa, gdyby mieli lepszych liderów czy menadżerów to by się utrzymali.feniks to jasnowidz gratulacje miał nosa

Pracownik Remes

Remes Trade wcześniej Agna a teraz Prestige (prestisz raczej bardziej pasuje:) ) to jedno wielkie oszustwo obiecują nowym pracownikom premie,konkursy ,w których można wygrać wspaniałą pościel,której nikt nie chce i nie wiadomo ,co z nią zrobić.Byłym pracownikom nie wypłacają pensji,zwalniają bez mrugnięcia okiem wieloletnich lojalnych pracowników,ponieważ tak naprawdę nie potrafią ich w żaden sposób zmotywować i wynagrodzić.Szkolenia to po prostu żenada bez pomysłu polotu i sensu.Kadra zarządzająca jest nieprofesjonalna,bazy telefoniczne brak słów.Wszystkim zdecydowanie odradzam ,chyba że ktoś chce naciągać staruszków za najniższą krajową.

feniks

Już nie ma firmy AGNA Sp. z o.o teraz od 01.08.11 jest Remes Prestige nie długo będzie następna zmieniają nazwę aby nie dawać umowy na czas nieokreślony. Nazwa firmy się zmienia ale stanowiska i ludzie na nich pozostają Ci sami. Stosują te same metody traktowania pracowników w wyścigu szczurów. Miałem dość długi kontakt z tą firmą to co było kiedyś to ludzkie dzisiaj jak toną to działania są poniżej pasa, gdyby mieli lepszych liderów czy menadżerów to by się utrzymali.

anonim

Agna Sp. z o.o. to najbardziej (usunięte przez administratora) firma pod słońcem. Przedstawiają się jako Remes bądź też Instytut Terapii i Medycyny Komplementarnej. Zapraszają na badania,chcą leczyć ludzi, a warunkiem jest zakup pościeli z merynosa, oczywiście pseudozdrowotnej za kosmiczną kwotę. Otumaniają ludzi prezentami (okulary chińskie za 5 zł rzekomo firmy Fabiani i inne tandety rodem z Chin. A ludzie to kupują. :Pracowników traktują jak śmieci, stosują (usunięte przez administratora) a nowo przyjmowanym pracownikom obiecują złote góry, podczas, gdy czeka ich najczęściej najniższa krajowa. Teraz utworzyli nową spółkę Remes Trade i znowu będą otumaniać ludzi, Strzeżcie się ;pracy w tej firmie, bo najpierw zabierze wam zdrowie, a potem da kopa w tyłek,

anonim

Piszę do pana Panie Dyrektorze (usunięte przez administratora)od telemarketingu,co się dzieje w tej firmie?czy kierowniczka z Poznania ma nad panem władze a może pan się jej boi.Obsadza etaty swoimi ludżmi którzy nie nadają się absolutnie na to stanowisko .Po pierwsze brak profesjonalizmu,nieumiejętność zarządzania ludzmi,to co on sobą reprezentuje to po prostu żenada.A mówienie podwładnemu że on wszystkich wykończy wraz z dyrektorem iprelegentami,że trener nie daje rady i w ogóle to on jest wszechwiedzący?Najpierw trzeba coś soba reprezentować a potem wymagać.A mówienie na forum że to on zostanie sam na tym stanowisku i wybierze sobie telemarketerów?To znaczy że druga osoba zostanie zwolniona czyli koordynatorka.Coś jest na rzeczy z tą kierowniczką z Poznania chyba tylko jej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zostaną inni ludzie na poziomie ,którzy coś sobą reprezentują polecą.A wtedy to już tylko liczyc dni tej firmy.Panie (usunięte przez administratora)niech pan posłucha szeptów i może nawet plotek ,bo w każdej plotce jest źdzbło prawdy....

CIEKAWSKI

Ciekawe ,czy firma agna niedlugo padnie.. i ludzie zostaną odcięci od jakichkolwiek powiązań z panem (już byłym) prezesem(usunięte przez administratora) ... co za żenada!!

anonim

Witam, firma Remes po ogłoszeniu upadłości i oszukaniu kilkuset klientów i opini pracodawcy, który wykorzystuje swoich pracowników na każdym kroku, założyła firmę pod nazwą Agna Sp. Z o.o. Prowadzą nawet już rekrutacje wypisując, że szukają ludzi, którzy będą sprzedawać produkty pod szyldem Remes. Kolejny wałeki ludzi związanych z tym szyfem.

Zostaw opinię o AGNA Sp. Z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGNA Sp. Z o.o.