dżwigowy

Świnoujście

Opinie o dżwigowy

ten corleonis to niezłe gówno,robiłem u nich dwa tyg.i jeszcze mnie orżneli na dwie dniówki,poza tym,wszystko sie u nich załatwia z tym pawłem kulitą na telefon,a jak przychodzi co do czego to on oniczym nie wie,nie obchodzi go gdzie sie przebierasz,czy masz wode do picia nawet jak było po trzydzieści pare stopni,nie wspominam już o obiadach,chociaż należalybysię pom 12 lub więcej godz.pracy,ogólnie firma do [usunięte przez moderatora],szczerze odradzam

Zostaw opinię o dżwigowy - Świnoujście

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dżwigowy