Opinie o Dunbia w Llanybydder

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dunbia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dunbia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dunbia w Llanybydder

Katarzyna Nowy wpis

No a zakwaterowanie jest dobre ? Zastanawiam się do którego oddziału najlepiej się dostać ? I co jeśli mam slaby język? Miałam nadzieje ze nauczę się mówić na miejscu

pracownik Nowy wpis
@Katarzyna

musisz sama ogarnąć zakwaterowanie ale z pokojem nie będzie problemu w tej chwili potrzebują ludzi do pakowania a języka nie musisz znać w biurze jest tłumacz

marian Nowy wpis

Ciężka praca za minimum. Bardzo zimno przesadnie temperatury minusowe. Nawet za wyjście do toalety odbijane są godziny ,za przerwy również . To harówka nie praca . Poganiają ludzmi jak w (usunięte przez administratora). Bardzo nie miła atmosfera (usunięte przez administratora) ,ploty .Ogólnie nikt tam nie chce pracować .Tu się ludzi nie szanuje tu masz szybko pracować i nie odzywać się .

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Monia

Nawet jeść nie potrafiom tylko mlaszczom ale brawo menadzerze że się wyśmiewasz ale ci powiem niech szybciej zapierniczajom za najniższom krajowom widocznie tyle są warci,ale jak kradnom to stawkę niżej,i bardzo dobrze wam zawsze bronilam biura już nie jestescie siebie warci ,ale bedziecie mieli kolejnom kare ha ha ha (usunięte przez administratora) nic więcej nazwa dla was Dunbia (usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis
@Monia

Masz rację w tym co gadasz ale śmiało morzesz podac nazwiska stawki polecom

sirocco

Zależy w którym oddziale. U mnie w Preston (Bamber Bridge) teraz na uboju przyjmują, ostatnio chyba z 10 Rumunów przyjęli, ale to wszystko przez agencję. Po jakichś 9 miesiącach dostaniesz kontrakt. Może:)

Unobomber
@sirocco

Ooooooo, w Preston pracujesz? Slyszalem, ze Dunbia Preston sponsoruje jakiegos sportowca, co u nich pracuje. Ja pracuje w irlandii Polnocnej I nie moge sie o sponsoring doprosic.

Słonko
@sirocco

Co ja powiem w innej firmie pracuje i nikt mnie nie straszy tak jak w Dunbi Bamber Bridge tam ludziom odwala wszystkim się interesujom ,i niszczom wymyślajom historyjki jeszcze te szczury muszę oglodać .

Brałeś udział w rekrutacji do Dunbia. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Dunbia o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Powiem wprost w Dunbi dobrze mi się pracowało ale ludzie potrafili staszyć,z tego co wiem dziewczyna zrezygnowała bo straszyli dziewczynę,wszystko ich interesuje ale atmosfera jeśli chodzi to jest w porzątku na pewnych stanowiskach ja nie byłam przeszkolona a mnie postawiła na nożu moge pochwalic maszynownie, do tego na burgerach ok jest i na przyprawach i jeszcze dwa są co moge pochwalić

Powiem wprost brak szacunku dla ludzi to raz,śmiejom się z ludzi że zarabiajom za najniższą krajowom ,zapierniczajom po 12 godzin jeszcze potrafiom powiedzieć że jesteś za mało wydajny,pewni ludzie trzymajom z menedżerami dzwonią i ty słuchaj postaw ją tu czy tu straszom nie wspomne co indek odwala to zachowam dla siebie do tego jaja se robi z ludzi biuro ,jak jest mało pracy to się czepiajom, do tego co do ludzi chodzom na skargi byle z głupotom a jeszcze do tego podkrecajom linke i majom polewke z tego chamowatom ale ludzie bedom zapierniczac bo oni się nie odważom przeciwstawic a podwyżek jak nie ma i nię bedzie cała firma jest umoczona (usunięte przez administratora) nic więcej

Słoneczko

A jeśli chodzi o Dunbie w bamber bridge preston to jeszcze mam do powiedzenia raz że nie odzwaniacie to niech wam ujdzie macie bajzel w biurze a do tego ja nie z tych a tak to jeśteście mi dłużni 430funtuw (usunięte przez administratora) z tym a do tego robicie coś z fobami bo mi raz działał raz nie ale się wypchajcie i wspułpraca z wami to była czysta przyjemność a wy dalej (usunięte przez administratora)nie obchodzi już mnie to jesteście jak to nazwac za przeproszeniem (usunięte przez administratora) kture nie potrafiom zawalczyć o swoje i zapomnijcie o podwyżkach widocznie nie dostaniecie bo w biurze wiedzom kto kradnie i wynosi to się niespodziewajcie że dostaniecie podwyżkę to wam podkręcajom żeby było zimno i dobrze wam tak

franek

chuj nie praca ciagle problemy z zoltymi i lizanie dupy przez polakow podpierdalaja jak sie da bo im sie niechce robic wyplaty tez nie zawsze sie zgadzaly bo nie zapisal ten frajer alan nadgodzin a pozniej szukal debili ktorzy zostana aby sprzatac za darmo to nie zaklad to oboz pracy niby wszystko fajnie ale chyba tylko dla tych co strzelaja z pizdy bo ktos madry sobie nie pozwoli na takie traktowanie podkrecanie linki itd.

@franek

Po poerwsze linke zawsze podkręcali i drwią z ludzi,bo jeśli o chodzi o dwie firmy to się wypowiem w Bamer Bridge preston ludzie robiom za najniższą krajowo a przeciwieństwie do Profisha to Profish więcej płaci ale ludzie przychodzom na fochu jagby na siłe potrafiom wkurzyć do tego strułam się rybom a jeśli chodzi o Dunbie to ludzie straszyli i bardzo dobrze że podkrecajom im żeby było zimno he he he .do tego superwajzerka jest taka powalona że brak słuw do tego nie dajom o sobie dobrej renomy żadnych podwyżek nie będzie będom tylko zapierniczać,puł firmy kradnie obgadujom bo nie majom innych tematuw jeśli chodzi o biuro to za byle głupote obcinajom z wypłaty coś się popsuje w firmie od karzdego pracownika ściągają z wypłaty nawet nie wiedzom ale wesoło jest w tej firmie bo potrafili alarm włączyć nie powiem kto a jeśli vhodzi o indek to trzeba uwarzać bo wynoszą i kradną do tego przynoszą znaczy w sensie chodzom pobudzeni wiadomo po czym to zapierdalajom

Leszek

Może znajdzie sie ktoś i napisze jak pracuje się w firmie?

@Leszek

Pracowałam w Dunbi praca jest w porzątku tylko trzeba uwarzač co się muwi to raz potrafiom zniszczyc ludzie i są konfidenci .po drugie za tydzień czasu miałam nie zapłacone to dwa a trzy praca ok tam była tylko ludziom odbija potrafiom straszyć i manipulowač ludzmi ,na przyprawach jest spoko,na maszynowni jest oki,i na burgerach

@Monika

A czy praca jest bardzo ciężka? Zastanawiam się czy każdy bez problemu sobie poradzi w niej. Chciałabym też się dowiedzieć jakiego wynagrodzenia można się spodziewać w Dunbia. Przybliżysz mniej więcej?

@Agnieszka

Od 290 do 300 funtuw

@Agnieszka

Praca jest w porzątku raz jest więcej pracy raz mniej zależy od atmosfery i ludzi ,ludzie są beszczelni zależy kto ale ci powiem jest fajna firma w Niemczech Profish dobrze nawet płacom

@Leszek

Co powiecie na temat Dunbi w Bamber Bridge

Rimi

Witam pracuje w Dunbi llanybydder od ponad 6 lat i osobiście nie mogę złego słowa powiedzieć praca jak praca w rzeźni na początku ciężko ale po tylu latach to praktycznie śpię taka mam już wyprawę stawki dla rzeźnikow 8.8 9.50 i taka jak moja 10.30 czyli Max ale to są stawki dla rzeźnikow Paker ma 7.83 czyli najniższa mi się podoba wiadomo są minusy ale ogólnie jest ok

Agnieszka

@Marzenie a co dokładnie w Dunbia robiłeś? Mógłbyś opisać trochę pracy na co dzień? Czasami na forum są też osoby, które szukają pracy na krótszy okres czasu i nie do końca zależy im na podpisywaniu umowy, która bądź co bądź zobowiązuje obie strony. Natomiast wszelkie dodatkowe informacje o tym, jak wygląda praca każdego dnia, będą dla nich kluczowe.

Tomasz

Chciałem pracować w firmie ale trochę zastanawiam się po tych wpisach.

Nie polecam odprawy do tej pory nie dostalo połowa ludzi w (usunięte przez administratora) leca jak mlody zorro zwalniaja ludzi i terroryzuja po zwolnieniu unikaja nie odbieraja telefonów i nie wyplacaja naleznej sumy dziadostwo po 4latach zaluje ze zmarnowalem zdrowie i czas gdzie moglem inna prace wykonywac bez stresu i nie proszac sie o wlasne pieniadze ludzie unikajcie dumbi w llanybydder bo bedziecie (usunięte przez administratora) za free

Marzenie
@anonymous

Dunbia llanybydder pracowałam rok i o umowie mogłam pomarzyć moi znajomi pracowali trzy lata bez podwyżek a kiedy się zwolnili i okazało się ze zagubili dokument P60 o kopii mogą zapomnieć powiedziano im ze im nie wystawia ze nie maja takiego prawa z tym ze tam nic nie jest na prawie ! Soboty Niedziele płaca jak za normalne dni , superwajzer nie zna angielskiego ! Maja dobrze ci co umieją smarować i donosić ! Kpina jedna wielka kpina to Dunbia w Walii

Tom

Ja tez nie dostalem powinienem 3 wyplaty odprawy dostac dostalem za 1rok a reszte (usunięte przez administratora) szczelil mysle ze moi ludzie ze zwiazkow juz sie tym zajmują bo to jest kpina tez tel nie odbieraly suki

@Tom

?GDZIE w llanybydder

Tom
@anonymous

Tak

marryna

najpierw chciejcie pracować a potem narzekajcie.uważajcie na co jedziecie i gdzie.praca w każdej rzezni nie jest lekka czy to polska czy zagranica i temperatura jest niska także jeśli ktoś się na tym nie zna niech najpierw pomyśli czy jest na tyle sil bo praca tez nie jest lekka i może być na akord

Agnieszka

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w Dunbia? Jak oceniasz przebieg tego procesu? Jakie pytania usłyszałeś? Może miałbyś jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej. Czekamy na Twoją ocenę.

Kolag

Mi się wydaje, że Dunbia ma całkiem dobre oferty pracy

Cx

Praca ja praca są plusy i minusy ale najgorsze w tej firmie są tam pracujacy Polacy oczywiście nie wszyscy ale niektórzy butcherzy którzy uważają się za wielkich panów a pracują na zwykłym nożu. Brak słów na co nie których jednym słowem wyrazy współczucia dla nich za ciężkie dzieciństwo i pracę przy której ktoś znęcał się nad nimi tak że teraz oni traktują innych jak "gowno".

sirocco

Ja mam styczność z tą firmą od dwóch lat, pracuję na uboju. Osobiście też nie mam dobrej opinii nt. Dunbii. Ale zanim przejdę do minusów, może najpierw to, co tutaj dobre - jest praca. Oczywiste albo i nie, zależy czy pracowaliście już w UK. Plusem Dunbii jest to, że tu się ciągle kręci, ludzie robią za najniższe stawki, więc ciągle jest tu przemiał, ponieważ linie produkcyjne zapierdzielają ile się da. Ergo - zawsze te swoje 40 godzin mieć powinniście, przynajmniej tak jest u mnie. Minusem jest tutaj to, że po 4 czy 5 dniach zasuwania po 12 godzin przy dość wyczerpującej pracy dochodzicie do wniosku, że jednak nie chcecie tu pracować. Ogólnie problem jest tu ze wszystkim. Nadzorcy niewolników często czepiają się o duperele (o niesterylizowanie narzędzi, gdy linia zapieprza tak, że nie da się tego zrobić, o niezasłonięcie uszu siatką ochronną, o trzymanie przy przyborach do pracy kamienia do ostrzenia noży [ogólnie detale BHP]), ciężko jest cokolwiek załatwić (urlop najlepiej zaklepywać kilka miesięcy wcześniej, a i tak można go nie dostać, albo może zostać odwołany w ostatniej chwili), podwyżki w tej firmie to jakaś kpina, tzn. ja osobiście miałem chyba ze 3 podwyżki, ale wynikały one z podniesienia stawki minimalnej w kraju;), jeżeli nadzorcy mają z Tobą problem, jesteś wzywany na dyscyplinarki, podczas których dowiadujesz się tak niestworzonych rzeczy, że nie wiesz czy śmiać się czy płakać... Dla osób które chcą przyjechać do Anglii jest to zawsze jakiś początek. Plusem jest to, że nie trzeba znać języka, żeby się w Dunbii zaczepić (przynajmniej u mnie), ponieważ większość pracowników to Polacy, ludzie w biurach też zdarzają się narodowości polskiej, więc idzie wszystko ogarnąć w ojczystej mowie:) Jeśli ktoś chce pracować w tej firmie, mógłbym tylko zasugerować ją jako 'stepping stone', wyskocznię do czegoś innego i normalnego. Ta firma wysysa z człowieka wszystko co najlepsze:)

siwy

Dajcie się spokój z tą firmą przynajmniej w Irlandii płacą minimum za godzinę czyli teraz 9,15 a nadgodziny za 1,1 albo 1,3 czyli żenada i tak jak kolega wyżej napisał wiecznie firma nie ma pieniędzy na cokolwiek dla pracowników tylko zapier.... i o pieniądze się nie pytaj no i menadżerowie są fałszywi , wiem co mówię siedziałem tam aż 10 lat ps. raz na kilka lat komuś uda się coś dostać od firmy oprócz garba i przepukliny. (firma ma absolutny brak szacunku dla ludzi ) pozdrawiam

kolo
@siwy

Możesz napisać precyzyjniej co to znaczy żółci i że czepiają się do czego? co to znaczy Bh. Ogólnie co to za firma?

Ziom

Pracuje w Dunbi w Llanybydder 3 lata zaczynałem jako Packer A teraz jestem butcherem na stawce 9,5 na H I powiem tak praca jest ciężka to fakt żółci sie nie raz bardzo czepiaja szczególnie na Bh Ale Ludzie powiedzcie szczerze gdzie zrobicie taka kasę jak w Dunbi szczególnie w sezonie 2 kolegów było w innym zakładzie to z jeziorem wrócili bo tak FATALNIE było...... Wiec nie mówcie jakie gdzie indziej są miody.....

kolo
@Ziom

matka

powiedzcie mi czy ktos wie czy tam jest pomoc alkoholikom jakas grupa aa albo dla osoby wspoluzaleznionej.wlasnie tam w llanybydder.moze byc po angielsku.

Zostaw merytoryczną opinię o Dunbia - Llanybydder

• Jak się pracuje w Dunbia?

Zobacz opinie na temat firmy Dunbia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dunbia