kamis

Poznań

Opinie o kamis

Moja przygoda z Kamisem zakończyła się w...20 sekundzie rozmowy telefonicznej, będącej zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną:D:D:D O godz. 11:40 zadzwonił kierownik i zaprosił mnie na rozmowę kwalifikacyjną na godzinę 14:40...tego samego dnia :):):) 3 godziny, a rozmowa za miastem (Mc Donald w Swadzimiu). Jeżeli nie szanują ludzi już na tym etapie to czego spodziewać się później??? A gdybym w tym czasie był w pracy? Co miałbym powiedzieć szefowi?:"szefie, zwolnię się na 2 godziny bo mam spotkanie o inną pracę?" Hahaha. Nie, no ubaw po pachy:) I te słowa kierownika:"Dyrektor jest w Poznaniu tylko dziś. Zależy panu na tej pracy czy nie?" Hahaha. To się nie dzieje...

Zostaw opinię o kamis - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kamis