"FRESCITRIPAL"S.L.

San bartolome de la torre huelwa

Opinie o "FRESCITRIPAL"S.L.

Witam mi się tam podobało , przyjeżdżałam tam o 2002 -2007 jestem zainteresowana podjęciem pracy u [usunięte przez administratora] wszędzie jest ciężko , ale są dobrymi pracodawcami , osobę która napisala opinię o firmie proszę o kontakt [usunięte przez administratora]

anonim - 2010-08-19 06:32:56 Dodaj opinie o praca w miare dobra,wszystko zalezy od pogody,jak jest ladna pogoda to i duzo owocow,i wiecej pracy.jesli chodzi o warunki mieszkaniowe to w miare dobre,wszystko dobrze tylko atmosfera niemila z winy rumunow,brigadzista jest rumun i zneca sie nad ludzmi,w sumie to tam sami rumuni pracuja

Zostaw opinię o "FRESCITRIPAL"S.L. - San bartolome de la torre huelwa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "FRESCITRIPAL"S.L.