R. N. Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o R. N. Sp. z o.o.

hej hej widze ze od dawna tutaj faktycznie nikt nie pisal..jednak z tego co sie oreitnuje to na chwile obecna firma poszukuja montera rusztowan w miejscowosci Gerüstbauer w ogloszeniu napisali ze oferuja Niemiecką umowę o pracę 12-14 € Brutto ,płatny urlop

Eden

Witam! Czy mógłby ktoś powiedzieć mi cokolwiek o firmie R.N. Sp. z o.o. z Poznania? Dostałem ofertę pracy i zastanawiam się czy przyjąć, bo nic nie znalazłem w internecie na jej temat. Proszę o pomoc!!!

Zostaw opinię o R. N. Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R. N. Sp. z o.o.