Meyer & Sonnenkalb

Schraplau

Opinie o Meyer & Sonnenkalb

Xero

Wiecie co Wam powiem, generalnie to sporo myslałem właśnie o tej firmie i o tym jak ona wejdzie w ten 2016 rok tak jak piszesz wyżej, ogólnie czuje, że perspektywy są naprawdę niezłe, zmienia się wszystko i ewoluuje, dla mnie mega sprawa jeśli mam być szczery

ona

Witam w tamtym roku z narzeczonym pracowalismy u nowego wlasciciela i bardzo sobie chwalimy, zarobki wyzsze niz u poprzedniego i brygadzista bardzo w porządku. w tym roku też tam wracamy. pozdrawiam

pytanie

Czy ktoś coś wie o nowym właścicielu sadów? Jakie są o nim opinie?

niezadowolony

Zarobki w tej \\\'firmie\\\' do najgorszych nie należą, jednak traktowanie ludzi pozostawia wiele do życzenia.Wcześniej oisanych historii nikt z palca nie wytrzasnął, a napisał po to aby przestrzec.Na \\\'hotelu\\\' syf i nieporządek, totalny brak organizacji.O zatrudnianiu (usunięte przez administratora)Część pracowników(Niemców) bardzo w porządku, ale jest niestety część bardzo niemile odnosząca się do polaków. Ale wiadomo że znajdą się tacy, którzy pojadą za rok...

czueresnia

witam, bylem tam raz i juz nigdy tam nie pojade, nie chodzi o firme czy zarobki ale najgorsza osoba jest ta polka o imieniu ewa, szykanuje ludzi i robi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a na kazdym kroku, to przez nia ludzie tam nie chca jezdzic. chcialaby zadzic i uwaza sie za szefa a tak naprawde to zwykla(usunięte przez administratora)mysli ze jej wszystko wolno..... zastanowcie sie zanim tam pojedziecie..niby jest od tego zeby pomoc polakom w porozumiewaniu sie z szefem a tak na prawde tlumaczy to co jest dla niej wygodne....i zawsze musi miec z tego jakas korzysc

Koka

Nie polecam!!!!

Zostaw opinię o Meyer & Sonnenkalb - Schraplau

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meyer & Sonnenkalb