Opinie o Europejski Instytut Edukacji ENGRAM

Plum

Umowę zlecenie jeśli już.

byłyKonsultant

To najprostsza na świecie akwizycja, chodzenie po domach i sprzedaż. Nic więcej. Jak się nie sprzeda to wszelkie koszty dojazdy i własnego czasu się ponosi na własny koszt bo firma płaci tylko za sprzedany kurs. Jak 1 na 10 wizyt spowoduje sprzedaż to i tak jest sama spora strata bo pozostałe 9 wizyt pod kątem kosztów paliwa trzeba ponosić samemu. Szkolenia fajne, ludzie też natomiast praca to czyste naganiactwo i trzeba mieć tego świadomość. Ludzie często się zgadzają na wizyty bo ich to nic nie kosztuje a wielu z nich nie jest wogóle zainteresowana kursem. Jeśli komuś to odpowiada to polecam.

dddd

a jakies uzasadnienei ?

nie polecam pod żadnym względem!

Zostaw opinię o Europejski Instytut Edukacji ENGRAM - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejski Instytut Edukacji ENGRAM