Brykacze.pl

Opinie o Brykacze.pl

xxxxxxxxxxxxx

A kiedy tam pracowałeś?

Aga

W 100% zgadzam się z Arangutanem też tam pracowałam i wiem że tak tam jest !

zwei,

bartek , jeżeli pracodawca nie stwarza powodów do narzekań to po co narzekać ? W moim odczuciu jeżeli między pracodawcą a pracownikiem jest odpowiednia relacja to wszystko da się załatwić. Szkoda tylko, że nie ma ofert do nich - czy ktoś coś więcej może wie ?

zdziwiona

"strasznie dziwny komentarz"... " Brykacze.pl to specyficzna firma " Niestety specyficzna to duuuże niedopowiedzenie...Znam ludzi ktorzy tam pracowali ..tych których bezpodstawnie zwolniono i tych którzy "uciekli" odchodzac z tej firmy przez jednego człowieka...Niestety nie mogę zbyt wiele powiedzie żeby nie zdradzic swojej tożsamości...Ciekawi mnie czy to pozostanie bez echa...

zdziwiona

Witam. Nie jestem ani nie bylam pracownikiem Brykaczy ale mam ,że tak powiem wiadomości z "pierwszej ręki ".... Praca w tej firmie to walka z wiatrakami..Szefostwo nie ma pełnego wglądu w to co robią ich pracownicy pełniacy kierownicze stanowiska...Robia co chcą i pomiataja podwładnymi... Na szczególna uwagę zasługuje kierownik magazynu..człowiek podkładający świnie innym mimo ,że sam nie ma czystego sumienia...

neutralny

@ŻENADA - piszesz że nie było żadnych pochlebnych opinii a ja widzę kilka :-)pewnie nieudana próba pracy w brykaczach spowodowała potrzebę napisania tej opinii. Dodam że sam w brykaczach nie pracuje już od 2 lat i nie zauważyłem żeby był jakiś problem z Szefostwem czy atmosferą pracy. Jak ktoś sobie nie radzi najłatwiej zwalić wszystko na firmę :-D

żenada

He he nie ma to jak sobie sama firma pochlebne opinie wystawia! Żenada! Nie znam ani jednej osoby która tam pracowała i by coś pozytywnego powiedziała na ich temat. Ciekawe co się stało z poprzednimi wpisami? Było ich dużo więcej i żaden nie był pozytywny!

Adzia

Ja pracuje w brykaczach prawie 6 lat i jestem solidnie wynagradzany za swoją pracę. Oczywiście że na początku nie dostałem kokosów, ale piąłem się do góry i stwierdzam, że było warto. Na podwyżkę trzeba sobie zasłużyć, z góry jej nie dają.

yły_bardzo_zadowolony

Witam Ja również pracowałem jakiś czas temu, i to nie krótko, i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście początki były trudne ale osoby ambitne mogą się dużo nauczyć i sporo zarobić. Nie jest to praca dla takich, którzy chcą przyjść i posiedzieć przez 8 godzin na NK, Facebooku czy ewentualnie poleżeć na magazynie na kartonach. Firma bardzo zorganizowana i nowoczesna, naprawdę umożliwia naukę w wielu sektorach. Szczególnie polecam osobą świeżo po szkole bo pozwala nabyć wielu umiejętności i nie stawia na początku wielu wymagań tylko oczekuję chęci, myślenia i rzetelności.

Zostaw opinię o Brykacze.pl - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brykacze.pl