HOWE A/S

Toruń

Opinie o HOWE A/S

Paulina

@niko i udało Ci się wziąć udział w rekrutacji? Obecnie firma szuka kilku pracowników, w tym na stanowisko Logistic Coordinator. Czy ktoś może opowiedzieć, jak wygląda praca na tym stanowisku w praktyce? Ile etapów ma rekrutacja?

niko

muszę przyznać szczerze że jak na poznań wasza oferta pracy na stanowisko Design Engineer with flair for design robi bardzo pozytywne wrażenie - ale jedno pytanie mam - widze współpraca z Danią jest mocna i support teamem więc jaki język wymagany jest?

Zostaw opinię o HOWE A/S - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOWE A/S