Fine - Altech Mława Sp. z o. o.

Oława

Opinie o Fine - Altech Mława Sp. z o. o.

krystyna

Czesc czy mogłabys mi podac adres email, zebym mogła wysłac cv do firmy??

Słowa kojarzące się z Fine - Altech Mława Sp. z o. o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako stresujące . Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1000PLN brutto Najbardziej podobało mi się w Fine - Altech Mława Sp. z o. o.: ludzie z którymi pracowałem Najbardziej nie podobało mi się w Fine - Altech Mława Sp. z o. o.: wiele rzeczy

Zostaw opinię o Fine - Altech Mława Sp. z o. o. - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fine - Altech Mława Sp. z o. o.