Sławomir Jujeczka Expo Instal

Skórzewo

Sławomir Jujeczka Expo Instal

Opinie o Sławomir Jujeczka Expo Instal

Od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się na temat zarobków w EXPO- INSTAL. Jak aktualnie wygląda ich wysokość?

ByłyPracownik

Jeśli zastanawiasz się nad praca w tej firmie to lepiej sobie odpuść szkoda czasu! Tam nie szuka się pracowników tylko postrachu dla starej ekipy, właściciel i tak już wie że pewnego dnia przyjdzie i cię wywali przy wszystkich dla zasady żeby każdy wiedział ze nie zna dnia ani godziny. Masz szarpać jak Reksio kość, uwielbiać właściciela i jego suche teksty, nie rozmawiać, nie integrować się, nie mieć własnego zdania. Na początku podczas rozmowy wszystko wydaję się być nawet ok. Jednak z każdym dniem pracy zaczyna nie być tak fajnie jak to przedstawiał właściciel. Praca niby w brygadach ale strasznie dziwne relacje między ekipami każdy patrzy jak by tu kogoś wkopać i mieć plusa u szefa liczą się tylko dupowłazy, wszędzie zainstalowane kamery nawet w kuchni, szef oskubałby pracownika na 5zł ale gówniane narzędzia z "promocji" kupuje do potęgi! Jeśli szuka już kogoś do pracy to pewnie do ekipy łysych minionków W+W, bo niestety tylko tam jest duża przelotowość. Najgorszy jest miniaturka DRU który mega boi się o swoją posadę jak zaczynasz chcieć wiedzieć coś więcej niż szpachlowanie i malowanie już jesteś do odstrzału bo możesz mu za chwilę zagrozić. Drugi brodaty minionek wydaje się być w porządku jednak z perspektywy czasu zaznaczę "wydaje się". Pracownicy ogólnie zastraszeni, liczy się tylko zdanie właściciela - szkoda że przez tyle lat nie zrozumiał że firma to ludzie którzy ją tworzą.

Brodaty minionek
@ByłyPracownik 15.11.2017 17:18

Cześć byłyPracowniku całkiem niezły tekst . Oceniasz ludzi których tak naprawdę nie znasz i nie mam na myśli właściciela niech każdy go sam oceni . Piszesz anonimowo i nie dziwię się , zwyczajnie brak Ci jaj. Nie wiele potrafiłeś , poprostu Michale trafiłeś do kiepskiej brygady... niestety mało wiesz o ludziach tam pracujących . Wojtek.

danny

każdy dokument , który się podpisuje trzeba dokładnie przeczytać, umowę o pracę w szczególności @Była pracownica, czy jest możliwe aby nie zauważyć jakiś nieścisłości po przeczytaniu umowy?

Była pracownica

Uwaga przez duże" U ".Właściciel konbinuje z umowami jak może.Odradzam nawet mocno zdesperowanym.

Adzior
@Była pracownica 13.02.2013 15:28

Jak długo tam pracowałaś i co kombinowano z umowami?pzd.

M.

POTWIERDZAM NIE ZA CIEKAWIE.

ui

Mała firma, pracownicy ogólnie.ok. Uwaga na szefa, cwaniak do ,,entej" problemy z kasą i umowami.Ogólnie duża przelotowość w dziale projektowym.

Zostaw opinię o Sławomir Jujeczka Expo Instal - Skórzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sławomir Jujeczka Expo Instal