Anolis Firma edukacyjno -pokazowa

Kraków

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 2 ocen.

Anolis Firma edukacyjno -pokazowa
5 2 6 1

Opinie o Anolis Firma edukacyjno -pokazowa

anonim

Kompletnie się nie zgadzam z tą wypowiedzią. Obecnie pracuję z panem Arturem i bardzo dobrze się dogadujemy. Nie ma problemu w żadnym aspekcie naszej wspólnej pracy, atmosfera jest sympatyczna, praca ciekawa, a organizacja wyjazdów na spotkania zawsze jest ustalana obopólnie, tak bym wszystkim pasowało:) Polecam na przyszłość!!!

Anolis

Charakter Pana Artura pozostawia bardzo wiele do "życzenia".Pracowałam z Nim i gorąco NIE POLECAM ! Swoje frustracje po pewnym czasie wyładowuje na swoim pracowniku, którego zresztą dość często zmienia-przynajmniej co rok. Poza tym niepochlebnie wyraża się o poprzednich pracownikach :( szkoda bo była to fajna i ciekawa praca.

Zostaw opinię o Anolis Firma edukacyjno -pokazowa - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anolis Firma edukacyjno -pokazowa