pecet

Koszalin

Opinie o pecet

jabłoń

firma od jakiegoś czasu jest niestety zamknięta. Mowa oczywiście o Pececie z Koszalina. Pozdrawiam.. :)

klient

Prawie rok temu kupiłem w pececie komputer i od tego momentu mam z ta firmą problem. Komputer nie działa prawidłowo, w pececie mówią, że wszystkie testy są ok i komputer działa prawidłowo. Ale wymienili dysk prawdopodobnie niepotrzebnie, drugi raz wysłali już płytę główną do producenta i już prawie dwa miesiące czekam na telefon. Przy wcześniejszych naprawach też nie dzwonili, ja musiałem zadzwonić. Lipna firma nie polecam i nie życzę nikomu tego co teraz ja muszę przechodzić.

YoU

Zgadzam się, niestety p. "Wszystkowiedzacy" M[usunięte przez moderatora] nie jest osobą z którą należy rozpoczynać współpracę, niesłowność oraz duża arogancja z jego strony...Nie polecam.

ktos

firma zatrudnia na 3 miesiace potem kopie w[usunięte przez moderatora] jesli juz pracujesz dluzej to masz farta lub wlazisz dobrze[usunięte przez moderatora]i mysli ze jak sie raz nauczyl to wie wszytko najlepiej jak to wiekszosc szefow w polsce dobrze zna prawa konsumenta wiec wie jak zrobic na swoje nie polecam tej firmy na dłuższa mete ale na chwile by szukac w miedzy czasie czegos stalego

Zostaw opinię o pecet - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pecet