Nugat Aluminium s. c.

Gostynin

Opinie o Nugat Aluminium s. c.

verko

słuchajcie czy nugat przyjmuję do pracy? dajcie znać bo szukam ofert

Alojzy mol

Witam, NIE KUPUJCIE LUDZIE OD TEJ FIRMY DZWI I OKIEN, SĄ TO NIE ODPOWIEDZIALNI LUDZIE, TYMBARDZIEJ ZAROZUMIALI, MIAŁEM DO WYREGULOWANIA DZRWI , TO NAWET NIKT NIE CHCIAŁ SIĘ ZAINTERESOWAĆ SPRAWĄ PRZEZ MIESIĄC, PODPIERAJĄ SIĘ GWARANCJĄ ABY WYREGULOWAĆ DZWI, ŻENADA!!!!!!!!!!!!!

zgadzam się pracodawcy są niemili szantażują zwolnieniami jak urlop to tylko bezpłatny 10 h dziennie i w dodatku kiepska płaca ogólnie nie polecam

Bardzo dobra firma miła atmosfera

Zostaw opinię o Nugat Aluminium s. c. - Gostynin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nugat Aluminium s. c.