Arcif Budowa Na Wołoskiej

Arcif Budowa Na Wołoskiej

Opinie o Arcif Budowa Na Wołoskiej

hej ludzie nie pracujcie w firmie arcif jest tam [usunięte przez admina] praca czasem po36 godz bez dnia wolnego po tym maratonie a tym bardziej slowa podziekowania [usunięte przez admina]szef tej firmy patrzy tylko jak wywalic cie na pieniadze ktore u niego uczciwie zarobiles totalne dno jest ta firma

pracowalem tam troche nawet wody zalowal kupic szef ta firma jest jeden walek niechca wyplacic naszych uczciwie zarobionych pieniedzy totalny [usunięte przez admina] jezst z tego [usunięte przez admina]i to prawda ze traktuje ludzi jak bydlo i zmusza do pracy po 36 godz pod grozba zwolnienia z pracy i nie wyplacenia pieniedzy odradzam prace w firmie ar-cif

Zostaw opinię o Arcif Budowa Na Wołoskiej - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arcif Budowa Na Wołoskiej