Get em

Opinie o Get em

Michcio

Nieudolnie wykonana ściema, żałosna pokazówka, intryga dla ubogich paradoksalnie pokazała prawdę o ludziach. Nikodem Dyzma zrobił publicznie kupę. I strzelił sobie samobója, ośmieszając się przed wspólnymi znajomymi. Ubaw PO PACHY. Serio! Więcej prosze... PS. Żeby robić takie rzeczy, trzeba mieć więcej szarych komórek w MÓZGU i....lojalniejszych znajomych. Ale moim zdaniem nie ma się czego wstydzić. No czego? Prawdy, że jest się... nikim. Mieliśmy kiedyś takiego prezydenta, o którym mówiono UBU Król. Tu będzie tak samo.

Zostaw opinię o Get em - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Get em