dolata michał

Dąbrowa

Opinie o dolata michał

Agresywny

Wypłata jest zawsze do 10 . Bzdury ktoś wypisuje 15 to ci się firmy pomyliły. Jak jest tak źle to czemu kierowcy którzy się zwolnili wracają zaraz z powrotem.

Maja

@Kierowca upłynęło już trochę czasu od Twojego postu. Jak wygląda teraz ta sprawa wypłat? Czy dostaliście to co wam się należało, czy tak jak pisałeś rozpoczęliście strajk?

Luki

Dolata jest blisko mojego miejsca zamieszkania i planowałem się tam zatrudnić , ale po przeczytaniu najświeższych wpisów chyba (napewno) sobie odpuszczę

Maja

@Kierowca a czy to pierwsza sytuacja tego typu, jaka spotkała Cię w tej firmie? To bardzo niepokojąca wiadomość dla wielu osób. Czy inni pracownicy również jeszcze nie otrzymali wynagrodzenia, czy jest to problem jednostkowy? Daj znać, czy coś się w tej sprawie wyjaśniło. Jak wspomniałam - to jeden z ważniejszych aspektów każdego zatrudnienia.

Kierowca.
@Maja 15.09.2017 08:52

Narazie cala firma nie dostala wyplaty niby jutro a jak nie to w poniedzialek strajkujemy

Kierowca

Firma nie wyplaca wynagrodzen na czas mialo byc do 10 a dzisiaj jest 15 i nic uwazajcie na te firme

Maja

W takim razie @kierowca, czy to było gdzieś zgłaszane albo chociaż negocjowane z pracodawcą? Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca w pracy kierowców. Dobrze byłoby gdyby Dolata mogła zająć stanowisko w tej sprawie i odnieść się do wszystkich przedstawianych zarzutów.

Kierowca

Firma lamie wszystkie przepisy kierowcy pracuja po 15 godzin dziennie albo wiecej konczysz o 23.00 a na drugi dzien na 6.00rano szef oklamany nie dotrzymuje slowa uwazajcie na te firme

Maja

@antydolata podane godziny pracy są niezgodne z kodeksem pracy, ani z kodeksem cywilnym. Na jaką umowę w takim razie są zatrudniani pracownicy? Daj znać jeśli możesz dla innych zainteresowanych firmą to istotne informacje.

kierowca

Uważajcie na tą firmę !

Maja

Pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat warunków zatrudnienia oraz benefitów oferowanych przez pracodawcę.

antydolata

(usunięte przez administratora)to wyzyskiwacz cholerny. Żeruje na ludziach. Szuka naiwnych, którzy będą harować jak ostatnie muły w dodatku za marne pieniądze. Zdażają się dni, kiedy trzeba robić od 5 rano do 23! To skandal! Najgorszy możliwy pracodawca!!!

et

Zabawki edukacyjne mają dobrej jakości, ale jaka jest wypłata?

aaa

Witam, może ktoś napisać jak wygląda praca kierowcy, jakie zarobki i po ile godz. w pracy

michał kaźmierczak

Witam pracowałem w tej firmie i nie miałem problemów z szefostwem i innymi kierowcami, jeśli jest ktoś zadziorny to niech lepiej nie idzie do żadnej pracy, szefostwo ma swoje wymogi tak jak w każdej firmie, jeśli się zwolni miejsce to bez zastanowienia znowu się będę chciał przyjąć do tej firmy.

zielony1

mam pytanie czy ktos wie jak to dziala w tej firmie czy na sezon zbiera sie pracownikow a kiedy sezon sie konczy to ich sie zwalnia? jesli ktos cos wie prosze o naswietlenie tematu! z gory dziekuje.

obecny pracownik Robert - 2010-08-19 20:05:34 Dziś przeczytałem wydruk tego forum i naprawdę chce mi się płakać. Gościu na bandyckich warunkach opiera się cała polska gospodarka. Co do tego hasła, nie wiem co masz na myśli pisząc traktować jak [usunięte przez moderatora]. Ja osobiście wolę by szef mnie [usunięte przez moderatora] niż mruczał pod nosem, kierownictwo firmy wybiera szef z sobie znanych powodów i daje im zalecenia odnośnie pracy, więc pretensje lu spostrzeżenia do szefa, jak ci ktoś ubliża i nie potrafisz sobie z tym poradzić to bywaj. Taką wodę w mózgu jak BOSS to chciał byś mieć nie tylko ty. Ponadto mało jest pracodawców z którymi można porozmawiać nie tytułując go szefem. [usunięte przez moderatora]. ja proponuję najpierw zajrzenie do słownika ortograficznego jak poprawnie się pisze, zanim zamieści się jakikolwiek komentarz.

hmmm

Kabli? co to ma być kable kupuje w sklepie i rzeczywiście ma ich pełno i jakie chcesz pa

ktoś

Jak ktoś jest miętki i boi się rozmowy z szefem to niech założy własną firme i traktuje ludzi lepiej pozdro dla tego panaaaa

obecny pracownik Robert

Dziś przeczytałem wydruk tego forum i naprawdę chce mi się płakać. Gościu na bandyckich warunkach opiera się cała polska gospodarka. Co do tego hasła, nie wiem co masz na myśli pisząc traktować jak [usunięte przez moderatora]. Ja osobiście wolę by szef mnie [usunięte przez moderatora] niż mruczał pod nosem, kierownictwo firmy wybiera szef z sobie znanych powodów i daje im zalecenia odnośnie pracy, więc pretensje lu spostrzeżenia do szefa, jak ci ktoś ubliża i nie potrafisz sobie z tym poradzić to bywaj. Taką wodę w mózgu jak BOSS to chciał byś mieć nie tylko ty. Ponadto mało jest pracodawców z którymi można porozmawiać nie tytułując go szefem. Zapraszam cię do [usunięte przez moderatora], ponieważ moim zdaniem masz z sobą problem.

niedoszły pracownik

Firma ta działa na bandyckich warunkach. Jeździmy po 300-380godzin miesięcznie za 12 zł na godzinę.Ubezpieczenie oczywiście najniższe za urlop dostaniesz 45 zł za dzień, jak zachorujesz to pożal się boże. Krąży takie hasło po okolicy; Jak chcesz być traktowany jak [usunięte przez moderatora] to zatrudnij się w firmie dolata. A najlepsi są tak zwani kierownicy [usunięte przez moderatora] dwa psy ogrodnika (bambra) ci dopiero sobie używają traktują ludzi dosłownie jak [usunięte przez moderatora] i na dodatek robią bossowi wodę z mózgu a ten słuch tego starego durnia. i połowa pracowników jest na lewo jeśli ktoś chce tam pracować to niech się głęboko zastanowi bo kabli tam nie brak.

Zostaw opinię o dolata michał - Dąbrowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dolata michał