nry

Kraków

Opinie o nry

maron

jeżdże nadal w icarze i w weekend jeszcze jest ok ale i tak robi sie mniej kursów niż wcześniej. Studenci wyjechali i jest jak jest i niech nikt nie mówi że sie pomyliłem bo wiem co mówię.Kilka miesięcy temu zaainwestowałem w icara a mogłem wtedy iść do pracy za 2000.oo i dziś żałuję tego bo ciężko odkłada się kaskę w przewozach. A teraz słyszę że mam iść na egzamin !! A jak nie zdam to [usunięte przez moderatora] mi odda pieniądze włożone w auto????!!! Jeśli zdam to nie będę jezdził więcej w icarze czy 4carze i nie tylko ja tak myślę !!!!! Jak właściciele to czytają a wiem że tak to niech się zastanowią nad chorymi opłatami !!!! Pójdę jezdzić do normalnej taxi bo jak ustawa wejdzie [usunięte przez moderatora] bo przecież sprintera czy vito nie kupię bo za co ??? Mam kolegę z taxi co parę lat jezdzi i szlak go trafia bo on do huty jaedzie na pełny zegar po max stawkach w nocy za np 45-50 na starą hutę a do mnie przychodzą goście i dają mi 20 ma 25 i chcą by tam jechał !! Pisać mógłbym dużo na ten temat ale jesli ja i inni z p;rzewozów zdadzą egzamin to w żegnaj icar 4 cars !!!! [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o nry - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nry