Z.U.H Łukasz Witek

Opinie o Z.U.H Łukasz Witek

Zainteresowany

Czy firma normalnie funkcjonuje?

kiojjgf

atmosfera w biurze nawet spoko, szefostwo nie robi problemów z byle czego.

marcin

czy ktos może jeszcze sie wypowiedziec, chodzi mi o traktowanie pracowników w biurze

Zostaw opinię o Z.U.H Łukasz Witek - Kielce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.U.H Łukasz Witek