thermocooker

Gliwice

Opinie o thermocooker

Len

Wiesz co to prawda, jesli chodzi o ich uznanie to faktycznie jest całkiem nieźle, moim zdaniem można sobie nieźle dorobić tutaj różne rzeczy na już i dziś

Aricka

polecam dobre nie zawodne

Darens

powiem tak z tego co wiem to handlowcy mogą rozliczać się na kilka sposobów 1. prowizja z sprzedaży urządzenia 2. stała pensja i premia zależna od sprzedaży wiem, że zwracają za paliwo, jak jeździsz swoim samochodem w telemarketingu jest umowa o pracę średnio zarobki z tego co mówią dziewczyny pracujące jako telemarketerka tak 1800 na rękę

paw

To na ile orientacyjnie może liczyć nowa osoba w thermocooker? W ogóle to jak oceniacie szanse dostania się do firmy, biora nowe osoby i niedoświadczone (by je przeszkolić), czy raczej każdy musi mieć np. minimum 2 lata doświadczenia? O co takiego pytają na rozmowach rekrutacyjnych? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

Gosia

ciekawe jak to jest, że po okresie próbnym (jak się go przejdzie) to 100% ma umowę o pracę. Tak łatwo to sprawdzić wystarczy zapytać samych pracowników. No ale fakt faktem jak tak obserwujemy to przychodzi dużo a zostaje mało. moje zdanie jest takie, że bardzo dużo przychodzi obiboków i tyle. Ale fajnie bo zostaje naprawdę pracowite i ogólnie wartościowe osoby. Ale jest też grupa osób - dość liczna dla której konkrety to jak jest kapa i żle. Gerwazy mam do ciebie pytanie, bo piszesz tu już jakiś czas. Szukasz pracy prawie 6 miesięcy? a może sensacji. Przecież możesz przyjść zobaczyć na własne oczy.

dziewczyny z dws

Zuza coś nam się wydaje, że Ty masz inaczej na imię. Bo była tu u nas taka jedna co mąż był w delegacji a ona chciała poszaleć.Ale nie miała na imię Zuza tylko jakoś inaczej jak sobie przypomnimy to podamy imie nazwisko i adres. A oprócz tego trochę byłaś leniwa i mierna

zuza

firma beznadziejna nie ma umów o pracę szkolenia marne jaki sojal bzdury co 3 tygodnie wymiana ludzi na nowe osoby trzeba kłamać by kogoś umówić na spotkanie żenada

Michał Florczak

Zgodnie z wyrokiem Sądu ja Michał Florczak syn Andrzeja Florczaka przepraszam firmę „LEMUR” za podjęcie z mojej strony wymierzonych przeciwko firmie „LEMUR” działań, które polegały na bezprawnych pomówieniach dotyczących jakości oferowanych usług jak i produktów. Oświadczam, że bezprawnym było pomówienie Firmy „LEMUR” jak i jej pracowników. Wszelkie pomówienia były nieuzasadnione, bezpodstawne jak i nieprawdziwe. Jednocześnie informuje, że zgodnie z wyrokiem Sądu w ramach naprawienia szkody przekazuję zasądzoną sumę 1000 zł na cel społeczny. Michał Florczak

jest ok

pracuje,jako telemarketerka, wypłata dość dobra jest na czas. Umowa o pracę jest. Składki zus opłacają. Pracuję po 6h. Atmosfera ok.

sozi

Ok. Jest dobrze

Bolek

Pracuje w tej firmie już trochę czasu jako handlowiec i mogę powiedzieć,że tu każdy wie co ma robić.Szkolenia są dla tych którzy tego potrzebują a nie tak jak w innych firmach musisz być co dziennie w firmie czy tego chcesz czy nie bo pranie mózgu musi być.Każdy z nas ma również rodziny,dzieci,obowiązki...Do pracy chodzi się z przyjemności a nie z przymusu dlatego większość pracuje od początku.

Aurora

Byłam na rozmowie. Jutro mam szkolenie. Ogólne wrażenie dobre. Rozmowa całkiem inna niż się spodziewałam. Miła i konkretna. Pan (chyba szef) nie wymyślał pytań z kosmosu. Zdziwiło mnie to, ze jak w żadnej innej takiej firmie, szukają ludzi na stałe( u pewnego operatora jak pracowałam to osoby się non top zmieniały) Umowa i zarobki maja być takie jak tu pisaliście. No i wolne weekendy

Aurora

Dzisiaj mam dwie rozmowy o pracę ( dlatego z nerwów spać nie mogę) Jedna własnie w tej firmie.Praca przy telefonie. Z tego co piszecie powinno być jako tako ok. Zobaczymy. Idę na 13.30 . Atmosfera jest ważna ale ja to tam idę z myślą żeby zarobić więcej niż najniższą krajową. Jak jest tak jak piszecie to dobrze. Zobaczymy....

PiwoMocne

Pracuję i nie narzekam. zarabiam średnią krajową i nie muszę wstawać razem z kurami. Wystarcza na wszystko.

Greta

Pracowałam dwa miesiące i zrezygnowałam bo chyba nie dla mnie ciągłę gadanie. Ale o firmie nic złego nie mogę powiedzieć - ludzie fajni, pomocni, nei dziękują "na dzień dobry" tylko motywują. Przyjmują bez doswiadczenia więc chcą Cie nauczyć a nie zdemotywować. Kasa dobra jak ktoś potrafi :)

Greta

Teletubiś

Zarobki dobre ( premie uzależnione od wyników jak to w takiej firmie) . Jest podstawa. Umowa o prace. Dziewczyny świetne- fajnie się z nimi współpracuje- nie tak jak w innych call center gdzie tylko patrzą jakby świnię podłożyć ( wiem to z autopsji). Stabilne godziny pracy, od 13-21 od poniedziałku do piątku. Mnie akurat to pasuje. Kasa zawsze wcześniej niż na czas :-). Profesjonalni Handlowcy z którymi można naprawdę zrobić dobre wyniki. A poza pracą ciekawe szkolenia, wyjazdy , imprezy ( ale jak dla mnie to sprawa drugorzędna). No i nie ma jakiejś dzikiej rotacji co daje poczucie stabilizacji. A że trzeba na to wszystko pracować ??? Po to się chodzi do pracy

Mateo

Ja pracuję jako handlowiec. Wszystko mi pasuje, najbardziej to, ze nie muszę troszczyć sie o pokazy- mam je zapewnione przez dział wsparcia sprzedaży .Produkt się podoba więc się sprzedaje, elastyczne godziny pracy,atmosfera ok. kasa zawsze wypłacona na czas a dla mnie to najważniejsze.

Ania

Firma ok. Jako telemarketerka spokojnie zarabiałam ok 2 tys. Jest podstawa !!! a to w tego typu firmach jest rzadkością. Poza tym praca po 8 h dziennie a jak sie uda to i krócej, kasa zawsze na czas,wolne weekendy i święta . Atmosfera ok- zawsze Ci pomogą , nie zostawiają samego sobie. Jak pracowałam to nie było piłkarzyków więc widzę kolejne atrakcje. Mam nadzieję, ze po urlopie wychowawczym znajdzie się tam miejsce dla mnie.

Remik78

Firma, dobra zarówno jak dla nowego handlowca i starego wyjadacza to samo tyczy się telemarketingu. Pełny pakiet profesjonalnych szkoleń które każdego przygotują do wykonywania tej pracy. Jak najbardziej na tak ! Polecam.

renek

handlowcy przeciętniaki zarabiają około 5 tys netto

olga

Fajni ludzie, ogólnie dobra firma

Maciek

dobry socjal, opieka kasa zapomogowo pożyczkowa, coś czego nie ma już w innych firmach

Garek

i jest Andrzejku i jest to nie pracownicy tylko konkurencja. P.S> jutro widzimy sie w biurze na piłkarzykach

Andrzej

dziwne, bo ja jak pracowałem i pracuję to atmosfera była i jest wspaniala.

izabela

tak na czysto jako telemarketerka około 1800

izabela

pracowała tam dwa lata fajna firma fajni ludzie dobre zarobki

dziewczyny z dws

Magdo zanim coś napiszesz to przemyśl. Przede wszystkim nie pracujemy przez 10 h tylko przez 6. Kolejna sprawa nie umawiamy z książki. Ty dzwoniłaś z książki, bo nie nadawałaś się do dzwonienia. A co najważniejsze nie sprzedajemy bubla tylko porządne urządzenie. A tak a propos to z naszych torebek zginęły pieniądze, coś o tym wiesz, bo widziano Cie jak grzebiesz.... [usunięte przez admina]

telemarketer

jak lubisz wciskać bubel z ksiązki telefonicznej (usunięte przez administratora)po 10 h praca dla ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

olki

fajna firma dobre zarobki szkoda ze nie ma juz przyjec

tygrys
@olki 23.02.2014 10:39
fajna firma dobre zarobki szkoda ze nie ma juz przyjec

fajni ludzie atmosfera ok

BiGGi

Ściema na kółkach sprzęt warty 5800 tralalala jakieś garnki gratis wciskali niby warte więcej niż ten thermocooker 18 szt wartych niby 8tys to stratniby byli wiec dobra gadka szmatka i towar mydli oczy po 5 potrawach niby szybko robi ale wartość wyceniam z garami nożami i ten thermocooker na max 2 tys zl hahah pozdrawiam

iza

polecam pracowalam jako telemarketerka dobre zarobki mila atmosfera, szkoda tylko ze praca od 13 do 21

tc

Firma Lemur istnieje już od 2001 roku dziwne, że negatywne wpisy pojawiły się dopiero wtedy gdy pojawiła się konkurencja czyli niedawno. Dlatego dam konkurencji radę zajmijcie się sobą przestańcie wciskać podróbki i szanujcie pracowników. Bo jak w Lemurze jest źle to dlaczego wszyscy tu pracujemy za mniejsze pieniądze niż wy nam oferujecie? Dlaczego do tej pory nie mieliśmy skarg od Klientów a pojawiły się skargi anonimowe tu na internecie a do firmy nie wpływają żadne skargi.

firma sciema. bo zarobki to zależy ile sprzedaż tyle zarobisz a min musisz sprzedac 4szt zeby jako tako wyżyc

mik

buahaha ale ściema

leon

super firma super zarobki i najlepsza atmosfera

Zostaw opinię o thermocooker - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie thermocooker