Opinie o Marks w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marks, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marks o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marks w Kraków

Robert z przewozu

Zgadzam się robota trochę siadła bo wakacje i studentów brak. Ja wybieram się na egzamin i jak zdam to też tutaj nie będę jezdził zmykam do taxi jak to kur wa ustawa rzeczywiście bedzie. Też nie mało wydałem na wyposażenie a w dzień teraz nie ma za bardzo co robić na nocki w wekend trzeba wyjeżdzać. na nockach w tygodniu jest mniej jazdy niż było ale to efekt przyjmowania innych kierowców i w wiecej przewozów. Osobiscie znam kilkunastu co już nie jedzi i następnych co czekają na egzamin ale pewnie i tak przyjmą zaraz następnych bo mają możliwość żeby jeszcze więcej mieć kasy. A jeśli rzeczywiście jest z tą ustawą jak piszą choć nie wiem czy to nie bzdury kolejne to będą p;rzyjmować jak leci wszystkich !!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Marks - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024