scentrozłom-stalexport s.a

Gliwice

Opinie o scentrozłom-stalexport s.a

użytkownik zarejestrowany

Witam. Za parę dni mam rozmowę w sprawie pracy w scentrozłom-stalexport i chciałem dowiedzieć się czegoś więcej. Ile tam teraz średnio miesięcznie się zarabia? Bardzo proszę o pomoc osoby które tam pracują lub pracowały

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z scentrozłom-stalexport s.a (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w scentrozłom-stalexport s.a: Najbardziej nie podobało mi się w scentrozłom-stalexport s.a:

Zostaw opinię o scentrozłom-stalexport s.a - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie scentrozłom-stalexport s.a