A&E CENTER

Bielsko-Biała

Opinie o A&E CENTER

beata

niestety, straszliwie mało jest o nich w internecie informacji, co mnie trochę martwi. Chyba każdy wie, czym się zajmują: Kursy i szkolenia językowe dla firm i instytucji, kursy języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci i młodzieży, Akademia anglojęzyczna dla przedszkolaka - Przedszkole anglojęzyczne dla dzieci w wieku 2,5 - 5 lat.

Stanisław

Jak dla mnie praca ok. Pracowałem dla tej firmy jako lektor j. angielskiego i oceniam ten okres jako pozytywne doświadczenie. Stosunek do pracowników raczej partnerski, nie czuć tutaj że ktoś jest u góry, a ktoś na dole. W kwestii czasu i warunków pracy również można się dogadać.

Sylwia

Pozytywnie wspominam pracę w firmie A&E CENTER. Sympatyczna atmosfera, możliwość wdrażania kreatywnych pomysłów, wyrozumiałość i dobra współpracą z kadrą zarządzającą.

Aleksandra

Witam, również pracuje w firmie A&E CENTER i jestem z niej zadowolona.

G. Marszałek

Miałam okazję pracować dla firmy A&E Center. Współpraca bez zarzutu, miła atmosfera, z mojej strony bardzo pozytywna ocena.

Magda

W firmie A&E CENTER pracuje mi się bardzo dobrze. Atmosfera pracy jest bardzo miła i życzliwa. Firma stwarza mi warunki do rozwoju zawodowego, pozwala na wdrażanie własnych pomysłów.

Zostaw opinię o A&E CENTER - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A&E CENTER