METALWELD Fiprom Polska

Opinie o METALWELD Fiprom Polska

@Honorata

Jeśli chodzi o szczegóły dotyczące wynagrodzenia bardzo proszę o kontakt telefoniczny, tam udzielę szczegółowych informacji dotyczących płac, jak są liczone, w jaki sposób u nas wypłacane są premie i jakie rodzaje premii mamy. Mój nr telefonu to 605 786 483

Руся

Здесь работаю сама. Хорошая фирма, честное и добросовестное начальство, суперические колеги по роботе. Самое главное то, что без обмана и вранья. Благодаря этой фирме у меня все документи на руках, а ещё меня эта фирма зделала самою счастливую в мире ..... Благодаря этому колективу вместе взятому я обьедналась с своей кровиночкой. Я привезла ребёнка с Украины..... ми наконец-то вместе. Спасибо Вам мои родные. Пусть Бог Вам помагает. Процветанье желаю уже теперь и моей фирме)))❤️❤️❤️

Blondi Nowy wpis

Witam. w jakich widlakach płac może obecnie łapać się sam doradca techniczno-handlowy? Po opisie oferty wiem, że przysługuje umowa o prace jednak nie wiem na jakiej zasadzie działa system premiowy, ponieważ nie został jakoś szczególnie rozwinięty. Czy pod względem finansowym warto aplikować?

Ja Nowy wpis

Widziałem ogłoszenie na pracuj.pl,pracownik produkcji na umowę zlecenie,jak można dawać zlecenie jak pracownicy tej firmy wykonują tą samą pracę na umowie o pracę,to się nadaje do PIP.

Doradca techniczno-handlowy nie potrzebuje wcale doświadczenia by się dostać? tak widzę po ogłoszeniu ale wole się upewnić, zwłaszcza ze wpasowuje się w wymogi. Wiadomo jaki samochód teraz może zostać udostępniony?

Ewa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Witam, czy praca u Was jest przeznaczona również dla kobiet ?

Aktualność
Życzymy spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowia, wszelkiej pomyślności i sukcesów w Nowym Roku. Niech nadchodzący rok będzie dla wszystkich czasem spełnienia marzeń i rozwoju nowych możliwości.
Honorata

Widzę, że firma poszukuje ludzi na stanowisko pracownika produkcyjnego ale nie ma w ogłoszeniu podanych zarobków? Wie ktoś ile na początek oferują? Mąż szuka pracy i zastanawia się nad aplikowaniem.

@Honorata

Byłem w zeszłym roku. Prosiłem o dodatek dwóch złotych. Przy obsłudze tylu maszyn powinno być minimum 30 zł brutto. Zapomnij. Najniższa krajowa! Milenialsów niech zatrudnią. To w końcu docenią człowieka z doświadczeniem.

@Piotr

Szanowny Panie Piotrze. Dziękujemy za komentarz, z przyjemnością wyjaśnimy tą sprawę. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem mailowym: poczta@metalweld.pl. Pozdrawiamy.

Florian

Proszę napisać jakiej stawki godzinowej może się spodziewać szlifierz precyzyjny z 15 letnim doświadczeniem. Pracowałem na weglikach spiekanych baildonit.

@Florian

Dziękujemy za pytanie. Aktualnie prowadzane przez nas rekrutacje są na stronie internetowej: https://www.gowork.pl/praca/metalweld-fiprom-polska;pr https://www.metalweld.pl/praca/ogloszenia-rekrutacyjne Zapraszamy do składania CV. Pozdrawiamy

Jaka jest stawka początkowa w METALWELD Fiprom Polska? 27 maja na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Pracownik utrzymania ruchu.

Beata

Widzę, że firma nie stroni od rozmów z potencjalnymi kandydatami na temat zarobków, ale czy dotyczy to tylko chętnych do pracy na produkcji? Pytam, bo jest nabór dla specjalisty ds. obsługi klienta, mnie zastanawia, czy jest jakiś okres próbny, co wchodzi w ów bogaty pakiet socjalny itp. Tyle pytań, czy można liczyć na odpowiedzi? :)

@Beata

Witam, tak jest okres próbny 3 miesięczny. W skład pakietu socjalnego wchodzi SmartLunch, Medicover, PFŚS, okazjonalnie świadczenia pieniężne, wczasy pod gruszą, wyjazdy integracyjne itp. O wynagrodzeniach rozmawiamy w czasie spotkań z kandydatami na miejscu w firmie.

lubię to

fajna firma, fajni ludzie. Polecam

Aktualność
Zarząd i pracownicy Metalweld życzą wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Osobiście te życzenia składaliśmy sobie podczas wigilii firmowej, zorganizowanej w klubokawiarni muzycznej Sztos w Sosnowcu.
Było smacznie, uroczyście, wesoło i kulturalnie. Na stołach zagościły tradycyjne świąteczne potrawy a czas umilał nam zdolny i energiczny pianista z obszernym repertuarem.
W 2022 r. powróciliśmy do tradycji wyjść integracyjnych i już mamy ochotę na kolejne!

Dzień dobry. Chciałabym zatrudnić się, na co mam zwrócić uwagę? Praca jest dobra?

Aktualność
Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, wreszcie ponownie mogliśmy cieszyć się wyjściem integracyjnym!
Tym razem postawiliśmy na naukowe, przyrodnicze i kulinarne walory pięknego Parku Śląskiego.
Wypad rozpoczęliśmy od podróży kolejką linową "Elka" ze stacji Wesołe Miasteczko do Stadion Śląski. Następnie przeszliśmy do świeżo otwartego po kilku latach remontów Planetarium Śląskiego. W oczekiwaniu na seans, delektowaliśmy się pyszną kawą i ciastem w kawiarence, a następnie w wygodnych fotelach odkrywaliśmy fascynujące tajemnice Saturna.
Po seansie przyszedł czas na część nieformalną imprezy - czyli smaczny obiad i zdrową dawkę procentów, połączonych z tańcem, w restauracji Dworek Parkowy.
Wróciliśmy odprężeni, radośni i pełni werwy. I już czekam na kolejny wypad!

Możecie mi powiedzieć, ile mniej więcej można zarabiać na stanowisku pracowniku utrzymania ruchu? Bo tego nie widziałam w ogłoszeniu... tylko tak ogólnie zostało napisane.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w METALWELD Fiprom Polska? Chodzi o pracę jako Konsultant Ds. Obsługi Klienta, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 28 października.

Jeśli chodzi o benefity poza płacowe to wszystko jest opisane w każdym ogłoszeniu. Odsyłam więc do zapoznania się z ogłoszeniami

Jak wygląda sprawa grafiku w METALWELD Fiprom Polska. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jeśli chodzi o grafik, jest tygodniowy. "Czy pracodawca idzie na rękę?" Tak, w sprawach pilnych lecz nie nagminnych.

???

Dzień dobry czy są zatrudniane kobiety na produkcję???

@???

Witam, na dzień dzisiejszy dla kobiet nie mamy pracy.

Приємно, що ви задоволені! Зазвичай, як працівники з України, ви заробляєте так само, як, наприклад, нові працівники з Польщі? Питаю, тому що у мене є друг з України, який шукає роботу і я хочу його кудись направити. :)

@Karolina

Witam wszyscy nasi Pracownicy, bez względu na kraj, płeć zarabiają zgodnie z przyjętym u nas Regulaminem Wynagradzania i zgodnie z zajmowanym stanowiskiem. Zapraszam wiec znajomego na rozmowę a potem może do pracy :)

Руся

Honorata

Cześć, w ofercie pracy (pracownik produkcji) Metalweldu przeczytałam, że wynagrodzenie jest w systemie akordowym. Czy możecie w takim razie napisać ile mniej więcej zarabiacie miesięcznie na rękę na takim stanowisku w firmie? I ile wynoszą oferowane premie? Za co są i czy trudno jest je wyrobić?

Zostaw merytoryczną opinię o METALWELD Fiprom Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w METALWELD Fiprom Polska?

Zobacz opinie na temat firmy METALWELD Fiprom Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METALWELD Fiprom Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy METALWELD Fiprom Polska?

Kandydaci do pracy w METALWELD Fiprom Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

METALWELD Fiprom Polska