Wykeham Staff Service

Spalding

Opinie o Wykeham Staff Service

on

Nie polecam z wlasnego doswiadczenia wszystko sie zgadza z opisem wyzej , niestety w innych agencjach jest to samo pisza ze praca od zaraz a kiedy sie zatrudnisz pracujesz miesiac a potem wegetujesz. No chyba ze zaplacisz im dole to wtedy masz prace co dziennie, najwyzszy czas by sie zabrali za takie dzialania pseudo agencji co nabijaja kase cudzym kosztem .

jogi
użytkownik zarejestrowany

spokojnie może wszystko sie wyjasni trzeb apewnie chwileczke poczekać,

oszukani

Oszusci obiecuja zlote gory praca raz jest potem nie ma oszukuja na pieniadze wrocilismy do polski i mamy problem z odzyskaniem pieniedzy mowia ze w polsce zle a tam jeszcze gorzej strata czasu i energi

?

Obiecuja dobrze platna prace, ktora raz jest, raz nie ma.Pracownikow tak naprawde maja za nic,jak ktos niewygodny, albo upomni sie o to ze za malo otrzymal wyplaty zwalniaja bez podania przyczyny.Jesli ktos szuka pracy pewnej nie polecam Wykeham Staff Service ze Spaldingu

Zostaw opinię o Wykeham Staff Service - Spalding

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wykeham Staff Service