PPUH AKME

Kielce

Opinie o PPUH AKME

samk

szelma, w takim razie ja bym na waszym miejscu w ogóle nie zostawiał sobie dni urlopowych z poprzednich lat. Wszystko wykorzystać i tyle. Pracodawca i tak suma summarum będzie musiał wasze wnioski urlopowe zaakceptować

Szelma

Nikomu nie proponuję zatrudniać się w tej firmie.Szefostwo wykorzystuje pracowników do granic możliwości.Nie wypłaca ekwiwalentu za nie wykorzystane urlopy,nie chce płacić chorobowego,nie zabezpiecza swoich pracowników w środki BHP,po prostu ludzi traktuje jak ostatnie nic.

rrrr

Obecnie Akma zmieniła nazwę na C.N.I "Nova" pyzatym nie zmieniło się nic pani [usunięte przez admina]dalej wykorzystuje ludzi.

Zostaw opinię o PPUH AKME - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH AKME