St. George Hotel**** Golf

Khlorakas

Opinie o St. George Hotel**** Golf

asia

Właśnie ciekawa jestm jak tteraz tam jest. Wczesniej nie ukrywam,że zastanwiałam się nad tym by wyjechać jako pokojówka, ale nie miałam nic konkretnego na calu, szukałam po różnych hotelach, widzę, że wczesniejsze komentarze sa stare wiec za bardzo nic z nich sie nie dowiem.

Asia

Pracodawca niemily ogolnie wrunki mieszkaniowe do d..y , robki itp. zero klimatyzacji a w 40 stopniowym upale to minus. menagerowie traktuja polakow ja smiecie , podnies posprzataj przynies itp. Nie polecam i odradzam. Porazka wiezienie nie prca

witam! Powiem krotko menazer tego hotelu jest niemiły niejaki Marios traktuje ludzi z góry warunki mieszkanioowe zalezy jesli sie trafilo na wille to w porzadku jesli do garazu kolo hotelu to nieciekawe robaki w pokoju jedzenie obrzydliwe zjadliwe tylko ziemniaki i jakiś ryż

Zostaw opinię o St. George Hotel**** Golf - Khlorakas

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie St. George Hotel**** Golf