Agencja Reklamowa ARCH sc

Katowice

Opinie o Agencja Reklamowa ARCH sc

dorcia

ja chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o arch agencji, czy organizujecie studenckie staże np, ewentualnie jakich zarobków można się spodziewać przy zatrudnieniu i może jest tutaj ktoś, kto aktualnie tam pracuje i mógłby przekazać nam takie informacje :) ciekawa jestem waszych opinii bo póki co mało jest ich w internecie

Chcesz podzielić się informacjami o firmie Agencja Reklamowa ARCH sc? Nasze forum będzie do tego idealnym miejscem.

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa ARCH sc - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa ARCH sc