Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn Sp. z o.o.

Ona

wypowiem się, jako były pracownik: obsługa klienta- wysoki poziom, narzędzia do pracy- wysoki poziom, ceny dla klientów - rynkowe, wynagrodzenie- adekwatne do posiadanych umiejętności, socjal i inne gratyfikacje dla pracowników- wysoki poziom. Atmosfera w pracy, zależy od ludzi z którymi aktualnie współpracujemy ale sami właściciele; Ci z Poznania Szacun na 100 % :) Pozdrawiam, życzę dalszych sukcesów i otaczania się "właściwymi" zarządzającymi zespołami ;)

Pracujesz w firmie Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn Sp. z o.o.? Chcesz coś w niej zmienić? Zachęcamy do dodania komentarzy.

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn Sp. z o.o.