Opinie o Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn Sp. z o.o. w Poznań

Czy pracownicy Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Pracownik Nowy wpis

Tak, są okazje do integracji tj. wigilia firmowa, grill, spotkania integracyjne w zespołach - pracownicy decydują gdzie chcą spędzić czas razem, są też organizowane warsztaty mikołajkowe oraz inne wspólne projekty.

Kandydatka Nowy wpis

Czytając opinie można wywnioskować, że jest bardzo "toksyczna" atmosfera. Może należy przyjrzeć się nie nowym osobom, a konkretnie osobom, które wprowadzają kijowa atmosferę w pracy. Może co niektórym należy się wylot z wielkim hukiem, bo szczerze mówiąc ogłoszenie zachęca ale jak ktoś ma się podjąć pracy w takim toksycznym zespole to skoda nerwów. Ktoś się wypowie?

Były pracownik Nowy wpis
@Kandydatka

Dokładnie tak jest. Ale opinia szefostwa jest taka, że jeśli ktoś odchodzi to znaczy, że tam nie pasuje. Atmosfera w pracy jest taka, że można zawieszać siekierę w powietrzu. A długofalowy stres nie sprzyja wydajności pracownika. Jak Młodsza Księgowa zrobi błąd na zasadzie "literówki" w numerze faktury to dostaje maila z elaboratem. Nie polecam.

były.pracownik.2021

Zdecydowanie nie polecam zawierania współpracy z tą firmą. Mogę podpisać się pod poprzednią opinia, że firma rujnuje zdrowie psychiczne, ale jest to zależne od zespołu, do którego trafisz. Właściciele firmy pięknie przykrywają problem serią szkoleń dotyczących empatii i mobbingu, które na początku dają poczucie bezpieczeństwa, ale finalnie nie mają żadnego związku z rzeczywistością. Właściciele nie widzą problemu w kadrze zarządzającej, a jedynie w nowych pracownikach twierdząc, że nie pasują oni do miejsca zatrudnienia. Zachowanie liderów znacznie odbiega jednak od wartości, które kreuje firma. W sytuacji kryzysowej firma nie wysłuchuje pracownika (pracowników świadków), a jedynie wydaje osąd na podstawie relacji toksycznego lidera.

@były.pracownik.2021

A jakie to wartości podobno tu kreują? Bo po tym opisie trudno jest myśleć o czymś pozytywnym. :/

były.pracownik.2021
@Izabela

Głównie empatię, która istnieje tylko na szkoleniach... Brak szacunku ze strony kierownictwa. Jednak, jak ktoś się odezwie, to cała sprawa jest odwracana i to ta zgłaszająca osoba ma problemy i jest źle traktowana....

@były.pracownik.2021

I nikt na to wpływu mieć nie może? Ktoś ponad kierownictwem tutaj może jest?

Pracownik 037

Firma która chwali się empatycznym podejściem posiada kierowników którzy nie potrafią się tak zachowywać. Wynagrodzenia poniżej przeciętnej na danym stanowisku oferowanym na rynku.

Danuta
@Pracownik 037

I tylko dlatego uważasz że nie są empatyczni? Czy coś jeszcze masz na myśli?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Karol

Czy ktoś wie co aktualnie z tym biurem rachunkowym się dzieje ? Oni zawiesili działalność ? Skąd ta cisza ?

Pracownik J&P
@Karol

W prawa i obowiązki MJN weszła firma J&P Group działająca pod marką Jóźwicki & Partners. MJN już nie zatrudnia, cała działalność operacyjna opiera się na J&P. Firma przeszła rebrandig marki kilka lat temu.

Jolanta
@Pracownik J&P

A czy adres firmy pozostal ten sam?

pracownik1990

Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą w zespole J & P Group Sp. z o.o. to polecam. Pracuję tu od 2 lat i do tej pory jestem zadowolona z wyboru właśnie tej firmy. Zdecydowanie możliwość rozwoju i awansu jest duża jeśli ktoś oczywiście tego chce. Dużo szkoleń, inicjatyw, wspaniały zespół i udogodnione warunki.

@pracownik1990

Hej, a zauważyłaś może żeby ktoś wręcz przeciwnie był właśnie u was jakoś specjalnie niezadowolony? Bo widzę, że też i negatywne komentarze się pojawiają. A co do tego całego rozwoju i szkoleń to na jakie kursy można tak właściwie tu liczyć? Wszystkie wewnętrzne?

pracownik J&P

Polecam pracę w J & P Group Sp. z o.o. w Poznaniu. Świetna atmosfera, duże możliwości rozwoju i szkoleń, duże udogodnienia, dobra płaca.

pracownica123

Jest to firma, która zrujnowała moje zdrowie psychiczne. Jeśli traficie do złego zespołu, to można powietrze ciąć nożem, jest tak okropna atmosfera. Do tego bardzo kiepskie zarobki.

@pracownica123

Ale co dokładnie się tam dzieje? I co takiego wpływa na tę całą atmosferę?

Firma poniżej krytyki - wynagrodzenia bardzo słabe, mniej niż oferuje konkurencja. Atmosfera również średnia, głownie z racji dużego natłoku pracy. Firma dobra na start lub dla osób, które niewiele potrafią i nie mają żadnych ambicji aby zarabiać więcej i czegoś się nauczyć.

Aleksander

Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn z siedzibą w Poznaniu działa od 2002 roku w Polsce i w Niemczech oferując krajowym i zagranicznym przedsiębiorstwom kompleksową obsługę w zakresie zagadnień podatkowych, prawnych i finansowych. Na ich oficjalnej stronie internetowej w zakładce "kariera" znajdziecie informacje o rekrutacji: http://mjn.pl/kariera.html Może ktoś z Was chciałby rozpocząć swoją karierę zawodową w takim miejscu?

Ona

wypowiem się, jako były pracownik: obsługa klienta- wysoki poziom, narzędzia do pracy- wysoki poziom, ceny dla klientów - rynkowe, wynagrodzenie- adekwatne do posiadanych umiejętności, socjal i inne gratyfikacje dla pracowników- wysoki poziom. Atmosfera w pracy, zależy od ludzi z którymi aktualnie współpracujemy ale sami właściciele; Ci z Poznania Szacun na 100 % :) Pozdrawiam, życzę dalszych sukcesów i otaczania się "właściwymi" zarządzającymi zespołami ;)

admin

Pracujesz w firmie Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn Sp. z o.o.? Chcesz coś w niej zmienić? Zachęcamy do dodania komentarzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn Sp. z o.o.?

Biuro Rachunkowo Podatkowe Mjn Sp. z o.o.