Dakat

Toruń

Dakat

Opinie o Dakat

Pracownik_miesiaca

A ja w sosie znalazłam karalucha Moje sugestie dla Dakat: Proszę usunąć tą pomyłkę z tego świata Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć firmę

tragedia

Ogólnie makabra. Wykorzystują ludzi na maksa śmiejąc im się w oczy. Nie szanują ludzi. Kilka razy słyszałem, że jak nie chcesz pracować to zatrudnią Ukraińców, tylko że to też ludzie, którzy chcą uczciwie pracować i zarabiać. Niestety o Dakacie nic dobrego napisać się nie da...

Julita

Dawno nie dzieliliście się swoimi opiniami na temat pracy w firmie Dakat. Nie zauważyłam informacji, by została ona zamknięta, dlatego zastanawia mnie ta cisza. Czy oznacza ona zadowolenie z zatrudnienia u tego pracodawcy?

Julita

@Izaco sprawia, że masz taką opinię na temat firmy jako pracodawcy? Możesz powiedzieć co konkretnie w pracy w dakat Ci nie odpowiadało? Takie merytoryczne opinie będą bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Iza

Teraz szukają małolatów do pracy na wakacje.Szczerze im współczuję jeśli tam pójdą.

Jola

Jeśli ktoś pod względem wynagrodzenia jest wciąż poszkodowany to tu jest prośba o kontakt: https://mamijneblogowanie.blogspot.com/2017/05/praca-w-macdonalds-czesc-ii.html

Mania

Miałam przyjemność pracować.Wszystko to potwierdzam.Nawet wpis na swoim blogu o tym pisałam.Jak ktoś chce przeczytać to mamijneblogowanie.blogsppt.com

Cosmo

Omijajcie z daleka

semolina

szz jakie benefity masz przyjacielu konkretnie ma myśl? a to prawda że on mniezy innymi do maka zatrudniają?

Inicjator
@semolina 19.10.2016 09:57

Jakie benefity?! Voucher na hamburgera dostaniesz albo bug maca? Takie benefity,że aż posrać się można. Premie,nagrody? Jedna wpadka i po pieniądzach,debilny system premiowania. Śmiech na sali.

inicjator

Tanie slogany zachęcające ludzi do pracy. Póki Dakat nie przejął restaurację było wszystko w miarę ok. Jakość po ich przejęciu znacznie spadła. Nic zatem dziwnego jak ktoś zarabia 1250 netto to i zaaganżowanie zerowe. Stawki to wogóle jakaś pomyłka.

Znawca

Pracodawca przy pierwszej pracy pracownika na umowie o prace może zagwarantować 80% najniższej krajowej. Wyrównanie do najniższej krajowej jest dopłacane jeżeli pracownik w momencie zatrudnienia dostarczy świadectwa pracy od poprzednich pracodawców na min. 1 rok lub upłynie mu staż pracy 1 roku u danego pracodawcy. Więc sytuacja opisana powyżej jest możliwa.

@Znawca 02.07.2016 11:12

Wiem, że taki jest przepis, jednak znam osoby pracujące w Dakacie, które pracują dłużej niż rok, na pełnym etacie, a mimo to zarabiają mniej niż najniższa krajowa.

renata

jeśli nie masz nic innego, to zawsze warto spróbować :) stawka to 10,51 brutto, a w praktyce jak to wychodzi to już 2 sprawa. Za 159h, czyli prawie pełny etat dostałam 1250 zł.

@renata 24.06.2016 14:13

Super fajnie, tylko, że najniższa krajowa przy pełnym etacie wynosi netto 1355zł :) nie można zarabiać mniej.

renata
@xyz 24.06.2016 22:06

no widzisz, niby nie mozna a mozna. byłam o to zapytać, powiedziałam, że zarobiłam za mało, powiedzieli, ze wszystko się zgadza i jeszcze patrzyli jak na debilkę :P wysłałabym screena z wypłaty, ale się nie da :P 1250 zł/159h

@renata 28.06.2016 16:53

No ja rozumiem. Po prostu nie ma takiego przepisu, który by pozwalał na to by zarobić mniej niż najniższa krajowa, mimo to Ty tyle zarobiłaś, aż dziwi mnie, że nikt z tym nic nie robi.

xyz

Dwa miesiące może wytrzymasz :P chociaż to akurat będzie najgorszy okres, bo sezon, a w sezonie jest w Ostródzie masakra, ale dwa miesiące można przeżyć :P a stawka to coś powyżej 10zł, brutto oczywiście, ale nie pamiętam już dokładnie ile.

Czarny28

One szybko dojrzewają jak ser :)

skrzywdzona

Prawda, ale to nie znaczy, że zrobiło się nagle różowo.

Milusia

Czy to prawda, że pani kierownik Marzenka odeszła z Sopli? Jeżeli tak to wielka szkoda, bardzo fajna i sympatyczna kobieta. Lubiłam jak była w pracy, zawsze pomogła, wsparła pomocą, uśmiechnęła się do człowieka jak dla mnie ideał kierownika. Szkoda :(, miałam nadzieję przyjść do Sopli na sezon.

@Milusia 23.05.2016 20:27

Żart???

Czarny

Nie no korporacji było inaczej. Wiadomo też nie było różowo ale to się trzymało wszystko kupy.

ja

w korpo nie było jednak tak źle

Czarny

A ja muszę podziękować Dakatowi bo dzięki nim zostałem zmotywowany do szukania pracy i odpoczynku po tylu latach pracy w nocy. Chociaż szkoda było ludzi i kierownictwa.

wolna od dakatu

To jednak prawda Marzenka wróciła na stare śmieci hahhahha, ale będzie jazda, w Soplach pewnie strzelają korki od szampanów. Szkoda, że nie doczekałam tego pięknego dnia.

były 246

Jak by nie musieli to by się nie pozwalniali,ale Ci ludzie mają do siebie szacunek i chwała im za to.Mają rację że nie godzą się pracować na takich warunkach.A ci co twierdzą inaczej niech zapytają chodzby kadrę mgr z Brodnicy która miała zaplanowaną prace w Ostródzie po 12 i 13 godz.pracy w weekend majowy gdy w Ostródzie zazwyczaj jest meksyk.Z takim wyzyskiem albo w niedziele bez zgody pracowników wydłużać im godziny pracy do 12 to chyba lekka przeginka,Po co dawać im więcej czasu skoro po paru dniach dali przedsmak tego co będzie ich czekać.Jedna wielka porażka.Za to KRÓLOWA wróciła na tron i niech buduje te swoje królestwo,pytanie tylko czy poddanych będzie miała !!!!

jaco

Ja to tak szczerze to bym się zastanowił dlaczego w ciągu m-c tyle osób się zwolniło, bo to chyba coś nie tak jest z firmą.

ja

Co tu się oszukiwać dakat idzie na ilość a nie na jakość, jeszcze podobno kolejne restauracje chcą wciągnąć, to dopiero będzie Meksyk. Szkoda pisać, wzięli budy żeby chyba ludzi wytrzebić, w korpo nie było różowo ale jeżeli chodziło o rozliczenia to było naprawdę ok, fakt, że trochę nie fair postąpili w ten sposób pozbywając się restauracji.

były246

Tutaj opisana jest cała prawda o tej firmie .Pracownicy jak i kadra kierownicza są mądrzejsi i nie dadzą się wykorzystywać, a wy co większości jesteście ich lizusami że tak ich bronicie ,czemu nie wspomnicie o ciągłych aneksach do umów.I samych umowach których nie dostajecie na czas nie określony, tylko co kilka miesięcy są przedłużane.Z resztą szkoda słów po prostu żal.....

Joł 28

A co mghr żal ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska za 500+ bo się nie łapiesz na to? Jak tak stoisz z boku to zatrudnij się tam gdzie pisze interlegion i popracuj trochę . No chyba, że trzymasz komuś palca głęboko. Samo widać jaki z ciebie bystrzak i mądrala. Potem się wypowiadaj. Macie rację nie dajcie się w ch...robić.

Interlegion

Jaka firma taka opinia. Przynajmniej tu ludzie nie dali się zrobić na szaro. Tylko podjęli decyzję. Widać właśnie twe stanie z boku. Wiesz czemu dzwon głośny? Wolę właśnie iść ulice zamiatać niż ich dorabiać.

mhgr

Staz to ciepła buła , ktora tylko czegos oczekuje a sama od siebie nie daje bystrzaku.nie wybielam nikogo a patrze z boku obiektywnie. I tak jak piszesz wolne media wiec pisze co mysle a czy ktos klepie bulki czy zamiata czy pracuje w biedrze to nie ma znaczenia, nie ublizaj komus jesli juz wypowiadasz slowo "szacunek" mądralo. jakbys byl taki inteligent i wymagal szacnku od innych to nie klepal bys tutaj tekstow niskich lotów o wielkim stazu pracowniczym i nie obrazal innych i nie znizal sie do poziomu tych co rzekomo nie maja szacunku. pozdro bystrzaki z koziej bólki.....

Interlegion

Widać nie każdy wchodzi w pupę. A tak poza tym koleżko osoby uciekają nawet z dużym stażem. Więc nie wybielaj. To wolne media. PiS jeszcze nie zabronił używania internetu. Nikt nie broń ci klepać bułek. Brak szacunku to podstawa w tej firmie do ludzi z stażem sporym.

mhgr

Smieszne jest to, że nawet miesiąca nie przepracowaliście w licencji a pouciekaliście nie dając sobie nawet szansy sprawdzenia pierwszej wypłaty bądz szansy nowym szefom..wymagają podstawowej wiedzy od ludzi, więc chyba nie do końca było coś z wami buhahaha no ale 500+ robi swoje...pozdro bystrzaki

nono

Chciałabym napisać coś "ładnego" ale się nie da. Dakat to jedno wielkie ... - sami dobierzcie sobie przymiotnik. Właściciele nachapali się tyle hajsu, że nie mają już umiaru co do wykorzystywania ludzi. Napisałabym tu wiele ale szkoda mojego "biednego" czasu "bogacze".

Zostaw opinię o Dakat - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dakat