Pracownia Medialna Profocus

Częstochowa

Opinie o Pracownia Medialna Profocus

Jeden z wielu

Wszechobecna indoktrynacja, socjologia i marzenia o tym że ta firemka może konkurować z największymi firmami w Polsce. Tam cierpią na manię wielkości a biedny ten kto w te manię uwierzy i zacznie poświęcać się dla złudzeń. Ta firma to sekta, nic więcej

Mar

Nie ma tragedii i można trochę popracować. Jeśli umierasz z głodu i pilnie potrzebujesz jakichkolwiek pieniędzy to nawet polecam, ale na dłuższą metę warto rozejrzeć się za czymś lepszym bo chociaż w profocusie bardzo lubią opowiadać że czego to oni nie robią i jacy to oni nie są świetni to jednak konkurencja znacznie bardziej liczy się na rynku. Wystawiam ocenę dostateczną.

Zostaw opinię o Pracownia Medialna Profocus - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pracownia Medialna Profocus