``SERDELEK`` SPÓŁKA Z O.O.

Toruń

Opinie o ``SERDELEK`` SPÓŁKA Z O.O.

Asiulek_84

Witam, W sklepie firmowym "Serdelek" przy ul. Teligi w Toruniu jest okropnie pod każdym względem. Panie nie używają rękawiczek foliowych, wszystko wygląda staro, brzydko, szynki w ladzie nie mają przekroju, klient nie wie co kupuję, a jak już jest przekrój to jest zeschnięty, szynki są "wrzucane" do lady, mięso teoretycznie świeże, jest mrożone i sprzedawane przy nie pełnym rozmrożeniu. Zatrudnijcie osobę odpowiedzialną za wygląd sklepu, ekspedietek i standard obsługi poprawić ponieważ jest poniżej minimum. Pozdrawiam konkurencja

Masz jakieś wieści o firmie ``SERDELEK`` SPÓŁKA Z O.O.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

Zostaw opinię o ``SERDELEK`` SPÓŁKA Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ``SERDELEK`` SPÓŁKA Z O.O.