RONED Nieruchomości

Toruń

RONED Nieruchomości

Opinie o RONED Nieruchomości

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w RONED Nieruchomości? Podzielcie się swoim zdaniem!

Ela

Wydaje mi się, że firma albo zmieniła nazwę, albo w ogóle przestała istnieć. Po wpisaniu nazwy w google, niestety strony które się ukazują, są już nieaktywne. Wygląda to trochę tak, ajkby firma przestała działać. Chętnie się dowiem, co się stało.. Może ktoś z byłych pracowników powie coś na ten temat.

igor

ja pracowałem krótko, ale zdecydowanie polecam.

robert

Bardzo fajna atmosfera, jasne warunki, pieniądze wypłacane od razu. Generalnie bardzo ciekawa praca w świetnym zespole.

klient

doskonały kontakt, fachowa pomoc - naprawdę polecam!!!!!! Jedna z porządniejszych Agencji na rynku

Zostaw opinię o RONED Nieruchomości - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RONED Nieruchomości