NAVIGO SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o NAVIGO SP. Z O.O.

popus66

To samo! O aktualizacji można tylko pomarzyć. Telefony głuche, żadnego kontaktu, brak jakichkolwiek informacji na stronie.

obserwator

Mam ten sam problem wszystko maja gdzieś nie można aktualizować nawigacji nigdy więcej Larka i Navigo sprawę zgłaszam do rzecznika praw konsumenta. Pracujące tam panie przy telefonie nie znają się na niczym.

Zbig_Niew

Moja opinia dotyczy firmy o tej nazwie zajmującej się mapami GPS: od prawie roku nie ma aktualizacji mapy GPS, telefony nie odpowiadają, albo odzywa się firma Lark, która nic nie umie powiedzieć. Jeśli więc macie mapę Navigo lub nawigację Lark'a - jesteście w doopie!

Zostaw opinię o NAVIGO SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NAVIGO SP. Z O.O.