KIELECKI PARK TECHNOLOGICZNY

Toruń

Opinie o KIELECKI PARK TECHNOLOGICZNY

wuncik

Oszustwa w ogloszeniach. Klamanie na spotkaniach rekrutacyjnych (odnosnie wznagrodzania), w dodatku brak oglady i kultury. NIE POLECAM.

antykpt

3000 srednio? Kazdy na wstepie tam ma umowe zlecenie. A na u-z mozna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystkich na rowno...

xxx

Nic się nie zmieniło jest to samo!! Inne stawki w ogłoszeniach (większe o 3zł!) a inne na umowach = oszustwo.

znawca

Dużo obiecują a w praktyce nic później z tego nie ma ... pod koniec miesiąca składam wypowiedzenie. Odradzam pracę w tej instytucji.

Klerykowo !!! nie polecam.

Zostaw opinię o KIELECKI PARK TECHNOLOGICZNY - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KIELECKI PARK TECHNOLOGICZNY